Svadobný pár

Premýšľala si niekedy nad tým, prečo sa muži nechcú ženiť a tak veľmi odmietajú svadbu? Kým my o tom snívame už od detstva, pre nich je to zbytočné alebo sa toho až príliš obávajú. Za ich nechuťou sa pritom môže ukrývať hneď niekoľko dôvodov.

Ak tvoj partner nechce svadbu, nemusíš sa hneď obávať toho, že by ťa nemiloval. Nie je to totiž len o láske (alebo o jej absencii), skôr ide o praktické dôvody, nad ktorými ženy niekedy vôbec nepremýšľajú.

Spísali sme pre teba 6 tých najčastejších dôvodov, prečo sa muži nechcú ženiť. Ak by si sa na to opýtala toho svojho, určite by ti niektorý z nich potvrdil.

Je to pre nich len papier

Pod svadbou si predstavujú len zbytočný papier, ktorý nepotrebujú na to, aby mohli milovať. Mnohé páry žijú „na divoko“ a nie je na tom nič zlé, no zároveň to má viacero nevýhod, najmä čo sa týka byrokratických záležitostí.

zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Nechcú „vyhadzovať“ peniaze na svadbu

Nebudeme si klamať, svadba je drahá záležitosť a vyjde vás na niekoľko tisíc eur. Muži myslia aj na finančnú stránku, pričom môžu nastať dva dôvody – buď si uvedomujú, že si to nemôžete veľmi dovoliť, alebo len nechcú toľko utratiť za jeden deň oslavy.

Nemôžeme im to zazlievať, najmä ak väčšinu rodinného rozpočtu zabezpečujú oni. Zobrať sa ale môžete aj na radnici s tými najbližšími ľuďmi, vôbec to nemusí byť honosná párty, na ktorú pozvete ešte aj bratrancov a sesternice z druhého kolena.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating