instagram.com/laurandnicolas

Vzťahy vedia byť poriadne komplikované. Hlavne vtedy, keď si vo vzťahu s osobou, ktorú tvoje okolie nemá v láske.  Avšak, je pravda, že okolie rozpozná neslušného človeka skôr, než ty? Naozaj máš počas vzťahu na sebe ružové okuliare a tie zlé veci nevidíš? Ak nevieš ako odpovedať, čítaj ďalej. V článku nájdeš 5 typov mužov, s ktorými by si nemala randiť.

Ten, ktorý ti všetko sľubuje, no nič nesplní

Pri tomto mužovi si možno povieš, že je perfektný. Hovorí tie správne slová, je romantický a nikdy nezabudne podotknúť, ako ti to dnes pristane. No presne takýto zostane stále. Nič sa nezmení a jeho slová (sľuby) sa na skutočnosť nikdy nepremenia.

View this post on Instagram

IT’S LIVE!!! NEW VIDEO on @youtube about ‘how our journey started’ ✈️🌏. • Questions we got the most on our Q&A this week and the questions we get a lot in general: ↠ How did you start this journey? ↠ When did you decide to turn travelling into your job? ↠ How did you decide to do this? • In our new video we tell you our story from the very beginning with all the details 🥰🙈. • Share a story with us while watching our new video 😍 link in bio!! • #discovereurope #traveleurope #explorespain #travelcouple #coupleswhotravel #couplegoals #cutecouples #couplephotography #thetravellingnomads #dirtybootsandmessyhair #roamearth #traveldiaries #passportstamps #loveandwildhearts #createtoexplore #travelwithus #createandexplore #relationshipgoals #coupletravel #traveltogether #travelcommunity #weloveadventures #theglobewanderer #authenticlovemag

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Ten, ktorý je na teba dobrý, no na okolie zlý

Keď vidíš, že je na teba muž dobrý, budeš si myslieť, že je slušný stále a pri všetkých. Niekedy je však opak pravdou. Tento muž môže byť dobrý na teba, no na ostatných nie. Priateľom v tvojom okolí povie, až sa tak často nestretávate, „odstrihne“ ťa od všetkých mužských kamarátov a viac uvidíš jeho rodinu, než tú svoju. Aj tento scenár môže byť pravdivý, dávaj si pozor.

Ten, ktorý je zlý k svojim rodičom

Ak o mužovi vieš, že sa správa neúctivo a bez rešpektu k svojim rodičom, asi to nebude ideálny muž na vzťah. Samozrejme, netreba škatuľkovať a hádzať všetkých do jedného vreca, no ak na svoje správanie nemá muž vážny dôvod, mal by sa nad sebou zamyslieť.

View this post on Instagram

⚡️WE RISE BY LIFTING OTHERS⚡️. • Our souls grow and find happiness when we give to others! We make a living by what we get but we make a life by what we give!! Real joy comes not from material possessions but from people…. 😊. • So don’t be afraid to help others or see others succeed! Helping someone else succeed doesn’t make you less successful. This is definitely something we learned along the way💛. • LET’S DO A SMALL ACT OF KINDNESS TODAY😍: Look at the comments of this post and find the last person who commented! Go on their page and tell them something you like about it🥰 then comment ❤️❤️❤️ on this photo once you did it!! Yes this takes you 1 MINUTE OF YOUR DAY… but maybe you make their WHOLE DAY! xxx Laura & Nicolas • ⚡️⚡️PS WE HAVE A BIG ANNOUNCEMENT TOMORROW!!!!⚡️⚡️. • • • #marrakech #visitmorocco #morocco #travelmorocco #marrakechmedina #couplephotography #coupleswhotravel #travelcouple #travelwithus #passportstamps #traveldiaries #travelbook #thetravellingnomads #travelcouples #cutecouples #exploretocreate #createtoexplore #roamearth #travelingtheworld #beautifuldestinations #awesomelifestyle

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Ten, ktorý pred tebou stále niečo skrýva

Zo začiatku si povieš, že je to v poriadku. Vzťah je vzťah a nejaké tajomstvá sú prirodzené, pretože všetko o sebe sa dozviete postupne. No ak pred tebou muž skrýva stále viac a viac vecí (alebo informácií), mala by si sa mať na pozore.

Ten, ktorý nemá žiadnych priateľov a spoločenský život

Tento muž ťa totiž bude držať blízko seba. V začiatkoch ti to možno nebude prekážať a budeš s ním rada tráviť čas, no potom sa to zmení. Keď muž nemá žiadnych priateľov, vie sa správať veľmi dominantne. Môže ťa držať v „zlatej klietke“, ktorá nie je zdravá pre žiaden vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating