instagram/lostitalianos

Mať zlomené srdce vie naozaj bolieť. Keď sa ti to stane prvýkrát, si už potom opatrná a dávaš si pozor na to, aby sa ti to nestalo znovu. Zaprisaháš sa, že ďalší muž, s ktorým budeš, bude tvoj posledný a srdce ti nikdy nezlomí.

Pokiaľ si sa v týchto riadkoch našla, čítaj ďalej. Tieto typy mužov sa so ženami zahrávajú a vedia im zlomiť srdce. Vyhýbaj sa im.

Muž, ktorý má záväzok a tají to

Najhorší typ muža, ktorého môžeš mať. Strašidelné je, že týchto mužov neubúda, dokonca je ich stále viac. Je to presne ten typ chlapa, ktorý sa vo vzťahu nudí a chce vyskúšať niečo nové. Nie, že by sa išiel porozprávať s aktuálnou frajerkou, on chce radšej riskovať. Keď s ním budeš a dozvieš sa o ňom, že má záväzok, ukonči to. Pre teba by to neskončilo dobre. A čo spravil jednej, môže urobiť aj tebe. 

Muž, ktorý je toxický

Tohto muža nespoznáš hneď, no až po čase. Zo začiatku ti príde všetko normálne, budeš mať ružové okuliare a nič zlé na ňom nebudeš vidieť. Potom ti príde divné, že ti nadáva, tlačí na teba, zakazuje ti stretávať sa s priateľkami, tají pred tebou veci a nie je úprimný. Príšerný muž. Ruky preč!

Muž, ktorý dáva na prvé miesto seba a nie teba

Dalo by sa tvrdiť, že je to sebecký muž. Všade vidí len seba, teba nie. V posteli pre neho nie si dôležitá, má ťa len na to jedno a ostatné proste neexistuje. V domácnosti tiež – nikdy nepomôže, nenavarí a všetko len kritizuje. Nech je radšej s tým, koho miluje najviac – sám so sebou.

Muž, ktorý má na teba čas len vtedy, keď to vyhovuje jemu

Rovnako by sa dalo hovoriť o sebeckosti, no iného druhu. Tento muž ti so všetkým pomôže, rozpráva sa s tebou, zaujíma sa o teba a je veľmi pozorný. Zlé je, že to robí iba vtedy, keď to vyhovuje jemu, nie tebe. Díva sa na svoje potreby, teba veľmi neberie do úvahy. Je v poriadku mať sa na prvom mieste, ale predsa len túžiš byť jeho „number 1“, keď on tvojím je.

Muž, ktorý nie je pripravený

Ten, ktorý nikdy nechce dospieť. Chce mať všetky výhody dospelého chlapa, no nechce za ne prijať zodpovednosť. Chce mať vzťah, no nie záväzok. Túži po peniazoch, no nechce sa mu pracovať. Sníva o rodine a žene, no nie je na to pripravený. Pokiaľ sa budeš chcieť usadiť, s týmto mužom neskúšaj to, zlomil by ťa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating