Ísť s niekým do postele v 21. storočí nie je len tak. Nikdy nevieš, akú minulosť má tvoj milenec. Pokiaľ si chceš byť 100 % istá, že ti nič nehrozí, mala by si byť opatrná a zároveň zvedavá.

Tieto otázky by si mala položiť svojmu partnerovi predtým, než sa s ním vyspíš. Na základe nich budeš vedieť, že milovanie bude bezpečné.

Máš zdravotné problémy, o ktorých by som mala vedieť?

Ak je tvoj partner zdravý, nie je to žiadny problém. Horšie by bolo, keby mal chorobu, ktorú môžeš dostať aj ty. V takom prípade sa buď zdržte danej aktivity alebo majte kvalitnú ochranu. V tejto oblasti netreba nič podceňovať.

Koľko partneriek si mal v posteli predo mnou?

našom staršom článku si sa mohla dozvedieť, aká je pravda o tejto otázke. Ak ti však priateľ odpovie úprimne, môžeš byť šťastná. Vďaka odpovedi zistíš, či má nejaké skúsenosti alebo nie – či milovanie s ním bude skvelé alebo máš očakávať prepadák.

Čo robíš najčastejšie po milovaní?

Touto otázkou zistíš, čo od neho môžeš po akte čakať. Či sa na teba vykašle, oblečie sa a pôjde domov, alebo sa o teba postará, prikryje dekou a bude sa k tebe túliť.

Ak by sa stala „nehoda“, postaral by si sa o všetko?

Určte už vieš, že žiadna ochrana nie je na 100 %. Možno si povieš, že si budete dávať pozor, no treba byť pripravený aj na druhú možnosť. Keď ti odpovie, že by sa nechcel o nič postarať, nebodaj by ťa poslal za doktorom, radšej sa s ním nevyspi.

Máš niečo obľúbené, čo by si chcel v posteli vyskúšať?

Otázka, ktorá je už na inú nôtu. Pokiaľ sa rozhodneš, že do toho idete, buďte odvážni. Neboj sa vyskúšať niečo, čo si ešte nerobila, no vždy ťa to lákalo. Rovnako to má určite aj tvoj partner. Nedržte sa v zabehnutých koľajach, experimentujte.

Aké trapasy sa ti počas milovania stali?

Samozrejme, že priateľa budeš milovať aj vtedy, keď sa mu prihodí trapas. Avšak, vždy je dobré vedieť, čo presne sa môže stať, než by ťa niečo malo zaskočiť nepripravenú. Platí to vzájomne – ak existuje niečo, na čo v posteli nie si hrdá, môžeš sa mu zdôveriť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.