instagram/hannesjocarter

Niektorí muži by si zaslúžili zlatú medailu za to, ako dobre vedia namotávať ženy a potom zmiznúť. Stretla si sa s tým niekedy? Ak nie, máš šťastie.

Tieto mužské znamenia sú sebecké a ľahko sa vyparia. Čo znamená, že vedia náhle prerušiť kontakt a už sa neozvať. 

Škorpión

Muž v znamení Škorpióna sa rád zabáva. Užíva si život, pretože verí, že je to len jedna veľká párty. Ak ťa pozve na rande, neteš sa predčasne. Nevidí v tom nič hlbšie – randí, pretože chce spoločnosť a túži spoznať nové ženy. Je u neho bežné, že sa po prvom rande vyparí, ak na neho neurobíš dobrý dojem.

Váhy

Tento muž má s tebou dobré úmysly. Nie je zlý a nechce pôsobiť sebecky. Ak s ním pôjdeš na rande, ver mi, že pravdepodobne rozmýšľa, ako by prehĺbil vaše puto. Môžeš si byť istá, že sa ti neozve len v situácii, keď ho naštveš, alebo urazíš. Muž v znamení Váhy je veľmi selektívny a rád si ženy vyberá.

Ryby

Ak raz pôjdeš na rande s mužom, ktorý je narodený v znamení Ryby, nečakaj nič hlbšie. Samozrejme, bude na teba myslieť, no to neznamená, že s tebou chce vzťah. Muž v tomto znamení je veľmi akčný, nezostáva vo vzťahu dlho a je pre neho príliš namáhavé, aby sa niekomu po (jednom) rande ozval.

Baran

Tohto muža len tak ľahko nezbalíš. Čím viac sa s ním budeš chcieť stretnúť, tým menej to bude chcieť on. Predpokladá, že na neho vyvíjaš tlak a chceš ho dostať do „zlatej klietky“. Ak aj s tebou na rande pôjde, urobí to len z povinnosti. Po ňom ti nezavolá – radšej s tebou preruší všetky kontakty.

Strelec

Muž v tomto znamení je charakteristický tým, že je stále veselý a optimistický. Ak s ním pôjdeš na rande, budeš mať problém prestať sa smiať. Je úžasný zabávač a skvelý poslucháč. No…a to je asi tak všetko. Vo vzťahoch sa vôbec nevyzná a keď ho žena neosloví na prvý pohľad, nemá potrebu s ňou riešiť niečo viac. Zmizne jej zo života.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy