unsplash.com

V lete to randenie chutí akosi viac. Muži majú väčšiu guráž, ženy dávajú viac šancí. Prečo je tomu tak, sa dozvieš v tomto článku.

Krásne počasie

Najkrajšie sa randí v lete. Slnko, teplo, vo vzduchu cítiť pohodu. Počas letných mesiacov sa človek cíti viac uvoľnenejší, čo vplýva aj na chuť nadväzovať nové kontakty. Určite si si všimla, že aj muži majú viac odvahy na oslovenie.

Kedysi im robilo problém, aby ženu oslovili na party, no v lete sa chopia šance aj v poobedňajších hodinách. Ľahko sa tak môže stať, že si ťa nápadník vyhliadne priamo na poludnie, keď si budeš vo svojej obľúbenej kaviarni vychutnávať kávičku.

zdroj: unsplash.com

Netradičné rande

Vďaka priaznivému a vždy slnečnému počasiu sa môžeš vybrať na akékoľvek netradičné rande. Konečne muž popustí svoju fantáziu a vie vymyslieť naozaj niečo originálne. Môže ťa pozvať napríklad do hôr na turistiku s krásnymi výhľadmi alebo aj ku jazeru na piknik.

Leto priam praje originálnym nápadom na dokonalé rande. Pokiaľ si už svojho vyvoleného našla, vymysli rande aj ty. Čo tak sa napríklad vydať na splavovanie riek do Slovinska alebo si odbehnúť zastrieľať na strelnicu?

Jedinečné outfity

Keď si celý rok poctivo na sebe makala a odopierala si večerné sladkosti, určite sa už tešíš, ako svoje telo ukážeš okoliu. Predsa len si zaslúži obdiv, keď si toľko vytrpelo, však? A ešte krajšie sa bude vynímať v moderných outfitoch!

Leto je ideálne obdobie, kedy s oblečením môžeš experimentovať a vymýšľať jedinečné kombinácie. Stavíme sa s tebou, že minimálne na jeden outfit zbalíš hneď niekoľko chlapov, ktorý nevedia odtrhnúť oči z tvojho dokonalého tela.

zdroj: unsplash.com

Väčšia chémia

V lete je menej stresu a viac pohody. Človek sa menej ponáhľa a častejšie nad nevyriešeným problém už len kývne rukou. Viac sa zameriava na potešenie. Na užívanie slnečných dní plných dobrej nálady.

Zrazu prepne z rýchleho režimu na režim tichý a nechá sa len tak unášať. Keď takto prepne muž, stane sa z neho lovec v akcií. V hlave už nemá starosti z práce, ale skôr rieši kam to krásne dievča pozve na večeru.

Šanca na dlhodobý vzťah

Je veľmi pravdepodobné, že sa z nevinného letného romániku môže vykľuť vážny vzťah. Nie každý úlet z dovolenky sa totiž končí dňom odchodu domov. Buď obozretná.

Nechaj tvojej letnej láske na seba kontakt, možno sa ešte cez rok spojíte a pomocou sociálnych sietí sa vám podarí vybudovať niečo, čo sa ti doposiaľ nepodarilo so žiadnym Slovákom. Láska predsa kvitne vždy a všade :-).

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating