dobré veci

Každý z nás sa raz dostane do bodu, v ktorom bude mať pocit, že už nemá síl na pokračovanie ďalej, že nevie, ktorým smerom sa má pohnúť. Všetko, na čo siahneš, sa skazí a máš pocit, že toto mučivé obdobie nikdy neskončí. Nevešaj hlavu, aj dobré veci si vieš do života pritiahnuť a razom sa tvoje dni stanú šťastnými.

To by nebolo to pravé orechové, keby máš celý život iba šťastie a dejú sa ti iba dobré veci. Nevážila by si si absolútne nič, a preto, aby to bolo vyvážené, musíš zažiť aj to zlé. Pokiaľ ale zažívaš takéto negatívne veci dlhodobo, skús s tým niečo spraviť.

Nie nadarmo sa hovorí, že aj dobré veci si vieš do života pritiahnuť. Musíš tomu iba dať čas a, samozrejme, niečo pre to urobiť. V prvom rade tomu musíš veriť, inak je celá tvoja cesta úplne zbytočná. Skús sa zamerať na týchto 5 vecí a určite k tebe príde to dobré aj samo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Pozor na tvoje skutočné myšlienky

Veľakrát je hlavný bod úrazu v tom, že si myslíš a navonok sa hráš, ako si pozitívne naladená a všetko je krásne. No v tvojom vnútri to tak absolútne nie je, a preto sa ti tie dobré veci ani nedejú. Stále máš obavy z toho, čo príde a či to nebude zlé. To ale nesmieš robiť.

Ty si musíš byť 100 % istá tvojím úsudkom, konaním a sama sebou. Iba v takom prípade, keď budeš plne sústredená a budeš veriť tomu, že sa ti budú diať dobré veci, tak sa skutočne začnú diať. Nie nadarmo sa vraví, že si do života priťahujeme všetky situácie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife