Atraktívne znamenia zverokruhu

Prirodzená mužská charizma, atraktivita a s*xepíl, ktorý sa len tak nevidí. Tieto vlastnosti majú znamenia, ktorým sa podarí zbaliť takmer každú ženu. Predstavíme ti 5 z nich, medzi ktorých možno patrí aj tvoj partner.

Takýto muž okolo teba iba prejde a ty ideš do kolien. Nepotrebuje ani dobrú voňavku, aby ťa okúzlil. Dokážeš sa do neho zamilovať na prvý pohľad a potom, čo ti nahovorí krásne ilúzie, veríš, že život je úžasný. Máš na dosah bad boya, ktorý sa k tebe správa ako k princeznej. Realita je však napokon niekde inde.

Atraktívne mužské znamenia

Býk

Tvrdohlavý Býk charizmou priam oplýva. Je neuveriteľne atraktívny a svoje životné úspechy využíva na „balenie“ báb. Žije iba pre prácu a aj v škole je veľmi úspešný.

Ide o naozaj inteligentné znamenia, ktoré sa aj vo voľnom čase radi vzdelávajú a tiež pracujú na svojom tele. Majú preto dokonalý vzhľad, aj myslenie. To potom zneužívajú vo svoj prospech a sú schopní zbaliť každú jednu babu. A väčšina sa do nich zamiluje už na prvý pohľad. Zvyčajne ich však iba oklame a keď zistí, že žena je na nich málo inteligentná, pošlú ju kade-ľahšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Lev

Ty patríš medzi znamenia zverokruhu, ktoré sršia autoritou a charizmou. Hoci Levy nie sú veľmi sebavedomé, vyzerajú tak. Rozhodne si nemyslia, že sú najkrajší a najlepší na svete, no vedia to predstierať. Vedia, čo chcú a idú si za tým za každú cenu. Preto vždy dostanú aj každú jednu ženu, na ktorú si iba ukážu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy