instagram/explorerssaurus_

Vianoce sú krásne sviatky, pretože všade naokolo môžeš vidieť milých a dobrých ľudí. Zlé veci sa odpúšťajú a ľudia sa snažia okolitý svet vnímať krajšie – s láskou.

Týmto 4 znameniam sa bude cez Vianoce dariť, pretože sa zamilujú a objavia tak kúzlo vianočných sviatkov. 

Strelec

Cez Vianoce bude mať Strelec veľa povinností, no ak bude šikovný, stihne si užiť pár dní voľna. Je úprimný, pri problémoch vždy ustúpi a najmä sa nechce na Štedrý deň hádať. Ak pôjde na prechádzku do prírody, môže sa zamilovať a stretnúť svoju spriaznenú dušu. Láska je neočakávaná a príde vtedy, keď to Strelec nebude čakať.

Kozorožec

Kozorožec si musí cez Vianoce uvedomiť, že minulosť je už dávno za ním. Za svojou bývalou láskou smútil dosť, preto by sa mal posunúť ďalej. Vianoce sú na to perfektné obdobie, pretože každý deň môže robiť niečo nové a zaujímavé – nebude sa tak nudiť a premýšľať. Ak sa chce zamilovať, mal by vyskúšať online kurz alebo sa ísť korčuľovať niekde, kde je ľad. Korčuľovanie na Vianoce má svoje čaro.

Vodnár

Cez tieto sviatky by mal Vodnár čo najviac oddychovať. Nemal by sa moc namáhať, pretože to nemusí dopadnúť dobre. V decembri bude náchylný na zlomeniny. Taktiež by sa mal chovať milo v každej situácii, pretože lásku svojho života môže stretnúť aj v obchode. Stačí, aby mal otvorené oči. Nemusí mať strach, pretože jediné, čo môže získať, je vzťah na celý život.

Býk

Napriek tomu, že je posledné obdobie Býk šťastný, niečo mu chýba. Je to láska. Pohľad na zamilovaných ľudí mu nerobí dobre, pretože aj on túži po tom, aby mohol niekoho objať. Cez Vianoce musí byť človek v znamení Býka odvážny. Ak sa mu nejaká osoba zapáči, nemal by dlho váhať, pretože teraz má jedinečnú príležitosť nájsť si lásku. Na mieste nezáleží – svoju lásku môže stretnúť vonku, keď pôjde s partiou do prírody, ale aj v práci, keď pôjde niečo vybavovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy