Želania, ktoré ženy nevyslovia

Vzťah by mal byť slobodný a krásny, no existujú v ňom aj určité hranice, o ktorých radšej nehovoríme. Niektoré želania si nechávame len pre seba a tieto veci si od partnerov nikdy nepýtame. Napriek tomu len v kútiku duše dúfame, že ich začnú robiť sami od seba. Toto sú 4 želania, ktoré má skutočne každá žena, no nahlas ich možno nikdy nevysloví.

Darčeky na sviatky

Každá z nás túži po malých pozornostiach aj napriek tomu, že nie je zaťažená na materiálne veci. To, že žena od partnera chce prekvapenie, ešte neznamená, že si potrpí na drahých a luxusných daroch. Naozaj stačí iba kytica kvetov. Aj takáto maličkosť nám rozžiari deň. No ani na sviatky svojej polovičky by sme nikdy nemali zabúdať.

Aj napriek tomu, že vo vzťahu by malo platiť pravidlo 50/50, neboj sa frajera opýtať, či ti prispeje alebo finančne pomôže. Ak si študentka a on zarábajúci chlap, nemal by sa ti otáčať chrbtom. Toto však patrí medzi veci, ktoré sa ženy hanbia opýtať svojich polovičiek.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Rešpekt

Rešpekt patrí medzi veci, ktoré by mali fungovať automaticky, a teda si ho nikdy nepýtame. Ak si ťa partner neváži, nie je to dobré znamenie a nezískaš to ani v prípade, keď ho o to poprosíš. Nebuď vo vzťahu s niekým, kto nerešpektuje tvoje hranice.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating