Po rozchode

Jediná vec, ktorú si prajeme po rozchode je tá, aby nám čo najskôr bolo lepšie. Aby sme prestali nonstop myslieť na všetky tie dobré, ale aj tie zlé momenty vo vzťahu a aby sme začali všetko odznova bez bolestivých spomienok. Aby toto obdobie prišlo čo najskôr, mala by si sa zbaviť vecí, ktoré ti môžu pripomínať tvoj bývalý vzťah.

Ide hlavne o tieto 4 drobnosti.

Posteľná bielizeň

Áno, mala by si sa jej zbaviť, pretože ti stále bude prinášať bolestivé spomienky na to, ako ste tam trávili čas. Kúp si novú bielizeň, ktorá sa absolútne nebude podobať na tú predošlú, aby patrila len tebe. Neuškodí ani to, keď trošku pozmeníš vzhľad spálne, v ktorej ste spolu trávili čas.

Fotografie

Je to klasika, ale ver, už tie vaše spoločné fotky naozaj nepotrebuješ. Keď ich predsa nechceš vyhadzovať, tak ich daj do krabice a schovaj čo najďalej, aby si ich nemala stále pred očami. Stačí, že ti ostanú spomienky na všetky tie momenty a výlety, na ktorých ste boli.

Šperky alebo iné darčeky

Pohľad na šperky a darčeky od bývalého ťa bude bolieť ešte nejakú dobu po rozchode. Načo sa budeš trápiť? Tie veci môžeš predať alebo dať do záložne a kúpiť si niečo iné, čo pre teba bude znamením novej životnej kapitoly. O tom, čo by si mala robiť s darčekmi od bývalého, sme písali v našom staršom článku. 

Všetko, čo bolo kedysi „vaše“

Veci, ktoré ste si kúpili spolu alebo veci, ktoré sú symbolom vašej lásky. Každý pár to má iné a ty teraz presne vieš, na čo myslím. Určite ste niečo také mali aj vy. Nejaké spoločné náramky alebo rôzne ďalšie veci. Pohľad na to ti prinesie veľa bolesti a tak by si sa toho mala radšej zbaviť. 

Ako si ty prežívala rozchod? Bolo to pre teba náročné?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating