malé prsia
Unsplash/Jernej Graj/Jan Kopřiva

Niektoré ženy sa cítia nesebavedome a myslia si, že malé prsia sú prekážkou. Hanbíš sa ísť na kúpalisko, pretože všetky plavky ti sú veľké alebo v nich nevyzeráš dobre? Portál Cosmopolitan a Ysé zhrnul niekoľko typov plaviek, ktoré sa hodia ženám s menším poprsím, a dokonca im urobia aj „efekt zväčšenia“. 

Vybrať si plavky na menšie poprsie môže byť náročné, no nie nemožné. Niekedy stačí použiť vypchávky alebo správny tvar plaviek a objem je na svete.

Trojuholníkové plavky

Práve takýto typ plaviek dokáže zvýrazniť menšie poprsie a pôsobí to dokonale. Ak sa však necítiš sebavedome a máš pocit, že tvoje prsia sú až príliš malé, vyskúšaj si tam dať vypchávky. To tvojmu poprsiu dodá mierny objem a nikto si ani len nevšimne, že ich tam máš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @mm_clothing_co

Plavky ako podprsenka

Ako uvádza portál Cosmopolitan, plavky s kosticami idú do módy a okrem iného do nich taktiež môžeš zakomponovať vypchávky. Alebo siahni rovno po push-up. Takéto plavky väčšinou majú aj nastaviteľné ramienka, takže si ich môžeš prispôsobiť podľa seba.

Plavky s volánmi

Volány dodávajú tvojej postave objem a šmrnc, a teda ak si chceš zväčšiť poprsie, určite siahni po takomto type plaviek. Pri výbere sa zameraj hlavne na to, aby boli volány v oblasti poprsia, čím sa ti hruď opticky zväčší.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista