Instagram/luciamokranova

Uf, tak na tento pohľad bude mať žalúdok len málokto! Slovenská fitnesska a influencerka Lucia Mokráňová, ktorú si diváci pamätajú aj ako účastníčku reality šou Farma, šokovala svojich fanúšikov začiatkom roka správou o tom, že akútne musí podstúpiť operáciu. Pri kontrolnom vyšetrení u lekára jej totiž zistili, že jeden z jej prsných implantátov praskol.

30-ročná blondínka je na Instagrame veľkou inšpiráciou pre mnoho žien v oblasti cvičenia a krásy. Viac ako 260-tisíc followerov sa však dozvedelo, že za posledné roky zanedbala preventívne prehliadky u lekára, čo jej mohlo spôsobiť obrovské nepríjemnosti.

Pýtali sa ma, či nemám bolesti a prečo som neprišla skôr, lebo je to veľmi nebezpečné,“ priznala sa Lucia, ktorá je mamičkou dcérky menom Tali. O pár dní už ležala v nemocnici s tým, že jej museli vyoperovať prasknutý silikón a vymeniť ho za nový.

Všade o tom čítam, ako mám chodiť pravidelne na kontroly, mám to v hlave, ale vždy som si povedala, nič ma nebolí, nič mi nie je, veď som zdravá. Neodkladajte pravidelné kontroly, pretože niekedy môže byť neskoro,“ varuje ostatné ženy, aby nedopadli rovnako ako ona. Mesiac po operácii sa rozhodla na sociálnej sieti zverejniť nie len fotku svojho „nového“ dekoltu, ale aj snímok od lekára, na ktorom je to, čo mala nedávno ešte vo svojom tele.

Dlho som rozmýšlala, či pridám druhu fotku, ale nakoniec som si povedala, že áno, pretože veľa žien si myslí, že prasknutý implantát “je úplne v pohode”. Tak sa pozrite, ako prasknutý implantát vyzerá. Keď mi pán doktor ukázal túto fotku, úplne som sa zhrozila,“ napísala k novému príspevku.

Fotku, na ktorej je prasknutý implantát si môžeš pozrieť TU. Pohľad na neho je však priam desivý pri myšlienke na to, čo taká vec môže spôsobiť ženskému telu.

Lucia tesne po operácii

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News