Dvojica leží na pláži
Pexels/Huy Phan

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska medzi dvoma ľuďmi vie byť krásna, no i napriek tomu si vzťahy vyžadujú množstvo úsilia, aby v nich dokázali obaja partneri čo najlepšie fungovať. Nie je všetko len o tých príjemných chvíľach, mnohokrát ho preveria aj tie náročnejšie situácie. Príkladom sú aj tie, kedy zistíš alebo si viac ako presvedčená o tom, že ťa tvoj partner podvádza.

Samozrejme, nie hneď to musí byť aj tvoj prípad, no dnes sa zameriame práve na tento problém. Aj preto, lebo nie vždy je možné ho odhaliť ihneď a včas. Každá situácia má svoje riešenie a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Záleží už len na partneroch, aký postoj voči nej zaujmú.

Je pravda, že nevera sa odpúšťa len veľmi ťažko, ak vôbec. Niekedy sa o nej ani nedozvieme, no môžeme väčšiemu sklamaniu predísť. Zmenu v partnerovom správaní budeš jednoducho vnímať a taktiež cítiť. Navyše, môžu na ňu poukazovať aj určité signály.

O ktoré v tomto prípade ide?

Podvádza alebo má podozrivo veľa práce?

Nie jednému človeku sa stane, že potrebuje z času na čas zostať dlhšie v práci. Výnimka potvrdzuje pravidlo, avšak v prípade, že v nej tvoj partner zostáva pravidelnejšie dlhšie ako bolo zvykom, mala by si byť na pozore. Práve pracovné povinnostinajčastejšou výhovorkou, ak ti tvoja polovička zahýba (poväčšine s kolegyňou).

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating