Tetovanie

Tetovanie je v dnešnej dobe veľmi populárnou ozdobou na telách už takmer každého človeka. Rôzne tvary, tematické obrázky a mnoho ďalších nápadov si na telo nechávajú kresliť nielen muži, ale aj ženy. Pre niekoho to je dokonca príťažlivé a veľa ľudí si vyberá partnera podľa toho, či má tetovanie.

Možno tiež nad nejakým rozmýšľaš, no nechceš si na telo dať nakresliť niečo výrazné, veľké či vyzývavé. Máme pre teba niekoľko nápadov, ktorými naozaj zaujmeš.

Páčia sa ti jemné a zároveň originálne tetovania? Ak nechceš, aby tvoje telo už navždy zdobilo niečo, čo nájdeš na hociktorej inej žene, nedávaj si tetovať kvety alebo rôzne obrázky z internetu. Svoje tetovanie si daj vždy upraviť tatérom tak, aby bolo originálne. Daj si vytetovať radšej jednu z týchto 4 vecí.

Dokonalé tetovanie pre ženy

Dátum alebo čas narodenia

Dátum alebo čas narodenia, to je niečo, čím nič nepokazíš. Je to výnimočná spomienka len pre teba a naozaj sa nenájde takmer nikto s rovnakým tetovaním. Ak chceš byť teda originálna, daj si zvečniť dátum alebo čas svojho narodenia či svojho dieťaťa. Môžeš to urobiť klasickým spôsobom v podobe nápisu, alebo môžeš vymyslieť niečo zaujímavé a byť kreatívna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tiny Tattoo Bali (@tiny.tattoo.bali)

V tomto prípade zvoľ čas narodenia zakomponovaný do hodín, výbornou voľbou je aj dátum narodenia v rímskych číslach či v inom obrázku, ktorý ho bude zobrazovať. Ak máš rada vesmír, môžeš použiť planéty a hviezdy, ktoré zobrazia dátum tvojho narodenia, takisto to môžeš urobiť s kvetmi alebo hocičím iným, čo máš rada.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife