Instagram/about.desiree

Mnohí tvrdia, že láska na prvý pohľad neexistuje. Nie je to pravda. Práve tieto mužské znamenia veria, že to možné je – zamilovať sa takmer ihneď.

Pokiaľ chceš muža, ktorý bude romantický, hľadaj ho v týchto znameniach.

Blíženci

Muž v znamení Blíženca pripomína skôr vietor, než stálu zem, napriek tomu sa dokáže usadiť. Verí tomu, že keď sa osudovo zamiluje, všetkého sa vzdá a pôjde za ženou. Pre neho nie sú dôležité materiálne veci, skôr túži po porozumení, dôvere a kvalitnom čase. Vo svojej partnerke hľadá spriaznenú dušu, ktorú vie Blíženec rozpoznať už z jediného pohľadu.

Rak

Tento muž je veľmi nežný. Hoci miluje flirtovanie a večerné vymetanie barov, pokiaľ nájde tú pravú, je verný. Na lásku na prvý pohľad verí, pretože sa mu už raz stala osudnou. Aj keď to nevyšlo, nikdy na ňu nezanevrel, pretože je presvedčený, že ľudia sa môžu priťahovať aj po prvej iskre. Nie je na tom nič záhadné a magické – pre Raka je to čistá chémia.

Panna

Organizovaný muž v znamení Panny sa snaží, aby jeho polovičke nič nechýbalo. Vždy si hľadá vzťah, ktorý by bol založený na pevných základoch. Verí na lásku na prvý pohľad, pretože už z jedného pohľadu vie určiť, či ide o ženu jeho srdca. Muž Panna to má v partnerskom živote ťažké, no nevyhovára sa a vzťah si dôkladne hľadá.

Ryby

Citlivý muž v znamení Ryby dokáže veriť na lásku na prvý pohľad, pretože v jeho vnútri drieme romantik. Aj keď má svoje zlé vlastnosti a zlozvyky, za ktoré by ho ženy najradšej ukameňovali, láska je pre neho dôležitá. Keď nájde ženu, ktorá má charizmu a šarm, stačí mu iba jeden pohľad na to, aby sa zamiloval. Funguje veľmi jednoducho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy