Unsplash/Candice Picard

Chlapi vedia byť drsní, tvrdí, namyslení a využívajú ženy. No tiež existujú takí, ktorí vylepšujú skóre a patria do skupiny tých lepších, milších a láskavejších.

Tieto 4 mužské znamenia sa pre svoju polovičku vedia doslova rozdať.

Býk

Muž v znamení Býka vie plánovať do budúcnosti. Nechýba mu strategické myslenie, a tak dokáže svoju partnerku poriadne zabezpečiť. Po jeho boku jej nebude chýbať absolútne nič. Ako aj sama vidíš, chlap v znamení Býka je veľmi veľkorysý a keď sa naozaj osudovo zamiluje, má na sebe ružové okuliare, ktoré mu dovolia urobiť pre svoju milovanú všetko.

Panna

Tento muž nie je až taký romantik, no taktiež sa vie postarať o to, aby priateľke nič nechýbalo. Keď miluje, miluje nastálo a so 100 % nasadením. Nedokáže iniciovať rozchod, pretože aj keď niečo nevyšlo podľa jeho predstáv, rieši to komunikáciou. Žene dokáže mnoho vecí odpustiť a posunúť sa ďalej. Má dobré srdce, ktoré sa ani rokmi nezmení.

Škorpión

My vieme, naozaj vieme, čo sa o týchto chlapoch hovorí. Avšak, musíš sa na Škorpióna pozrieť aj z druhej stránky. Ako partner vie byť oddaný a milujúci. Neurobí nič, čo neurobí ani jeho priateľka. Láskavo jej odovzdá celé svoje srdce, pretože jej dôveruje a verí, že sa s ním nerozíde. Pre lásku svojho života dokáže urobiť aj to nemožné.

Ryby

Až veľmi dobrý chlap v znamení Ryby by neublížil žiadnej muche, nie to ešte svojej partnerke. Pri ňom sa naozaj žena nemusí báť, že by hrozila nevera, klamanie, alebo neúprimnosť. Pokiaľ mu bude prejavovať lásku svojimi slovami, skutkami a službami, zahrnie ju bezpodmienečnou láskou a obetuje jej celý svoj život. Drží sa svojho motta, že láska na prvý pohľad sa dá nájsť, preto nečaká ani sekundu a hrnie sa do vážneho vzťahu plného obety.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy