Unsplash/Alireza Esmaeeli

Chýbajúci rešpekt a úcta vo vzťahu je niečo, čo sa nedá len tak prehliadať. Aj keď ti to spočiatku nemusí prekážať (máš na očiach ešte ružové okuliare), neskôr to uvidíš. Aby si nebola smutná, vyhýbaj sa týmto mužom.

Títo si ťa vo vzťahu nikdy nebudú vážiť a vždy ťa budú mať len ako zábavku na vyplnenie voľného času.

Baran

Muž v znamení Barana má veľkú silu. Často presadzuje svoje názory, chce byť vo všetkom prvý a neznáša, keď v niečom prehrá. Vo vzťahu dokáže byť panovačným a niekedy aj neverným partnerom. Svoju partnerku si neváži, málo sa o ňu zaujíma a nemá žiadnu snahu o vzájomnú komunikáciu.

Jeho najčastejšie vlastnosti, ktoré sú v niektorých prípadoch aj tie dobré, sú vodcovstvo, bojovnosť a sila. Krehká žena s ním nemá šancu.

Lev

Podobne ako Baran, aj Lev túži byť vo všetkom prvý. Najradšej by prevzal nad všetkým kontrolu a robil veci iba po svojom. Vo vzťahu dokáže byť panovačný, no aj mierne agresívny. Ak s ním aj tak nejaká žena vydrží, čaká ju potom dlhá cesta po rozchode, pretože sa to nezaobíde bez následkov.

Nedokáže si partnerku vážiť a prejavovať jej rešpekt. Nevie, prečo by to mal robiť, keďže sa považuje za toho najlepšieho.

Strelec

Má rád voľnosť a nespútanosť. Preferuje vzťahy na jednu noc, preto sa v partnerstve cíti nepríjemne. Keď sa s nejakou ženou dá dokopy a majú spolu vybudované puto, nedokáže ju vnímať ako rovnocennú partnerku a milujúcu ženu.

Bohužiaľ, žiadny rešpekt a ani úctu u neho nenájde. Často býva neverný a v niektorých prípadoch sa môže stať, že ho dokonca priateľka pristihne rovno pri čine.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy