unsplash.com

Je záhadná.

Je opradená tajomstvom, zahalená v tme. Bude ťa ešte viac zaujímať, keď ti neprezradí niečo, čo by si sa chcel dozvedieť najviac. Nadchne ťa čoraz viac a viac, zamiluješ sa do nej hlboko a budeš túžiť spoznať jej dušu. Objavíš dobrodružstvo, ktoré bude čarovné a ktoré bude dýchať odvahou spolu s nepopierateľnou láskou.

Uzdraví ťa.

Naozaj. Statočne bude vyháňať tvojich démonov z duše, krok po kroku. Nebojí sa duchov, ktorí ti zlomili srdce. Bude ťa inšpirovať k tomu, aby si ju miloval rovnako, ako miluje ona teba. Dozvieš sa, ako sa odpútať od minulosti, ako byť viac otvorený novým možnostiam a vytvoríš si s ňou pevnú väzbu.

Bude ťa viesť s odvahou.

Bude ťa viesť cez obrovské bludisko života. Budú tam nástrahy, budú tam hádky, nedorozumenia a budú tam ľudia, ktorí sa budú snažiť rozdeliť vás. Jej srdce však bude biť pomaly, rovnomerne. Upokojí ťa, bude ti dávať nádej a privedie ťa k jej svetlu.

Bude ťa učiť silnej láske.

Má silné srdce. Má silnú vieru vo vašu lásku. Je tá najjemnejšia bytosť, akú si doteraz stretol. Úplne ťa pohltí, bude skrývať svoju zraniteľnosť v tieni, avšak bude očakávať, že ju práve ty objavíš. Bude ti postupne odkrývať tajomstvá, ktoré nikomu inému nepovedala. Bude držať tvoju ruku a ty ju už nikdy nebudeš chcieť pustiť. Taká bude silná jej láska.

Randi so ženou, ktorá miluje Halloween. Randi so ženou, ktorá bude skrývať svoju pravú tvár v tieni pre teba. Nikomu nebude ukazovať svoju zlomenú dušu lebo vie, že raz prídeš. Vystraší ťa a očarí zároveň. Dostaneš sa do jej mäkkého srdca po malých kúskoch, no keď tam budeš celý, bude to stáť za to. Bude to ako sladký nektár, ktorý ťa bude opíjať a ty budeš chcieť stále viac a viac. 

Taká je žena, ktorá miluje Halloween. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating