Každá z nás je v niečom výnimočná, o tom niet pochýb. Inak tomu nie je ani v intímnej oblasti. Niektorá si dokáže samotný akt vychutnať naplno, iná má zas v tomto smere isté rezervy. A práve o tých hovoria aj samotní astrológovia. Patríš medzi tie znamenia, ktoré by mali na niečom popracovať? 

Ženské znamenia, ktoré majú v posteli isté rezervy

Panna

Astrológia hovorí, že ženy tohto znamenia obsadzujú prvú priečku v danej sfére. Panny sú známe svojím perfekcionizmom a to z nich robí vynikajúce milenky. Snažia sa v spálni zakaždým zlepšovať a zdokonaľovať. Aj vďaka tomu môže byť noc s nimi nezabudnuteľným zážitkom. Keďže majú zmysel pre detail, nájdu si vždy čas, aby dôkladne preskúmali túžby svojho partnera. Učiť sa novým technikám a skúmať rôzne pozície sa k nim radí taktiež.

Ak už však ide o s*x, ich perfekcionizmus dokáže byť v danom momente akousi dvojsečnou zbraňou. Môžu byť natoľko uchvátené svojím výkonom, že si ho zabudnú užiť. Stáva sa, že tieto ženy sú voči sebe a svojmu partnerovi dosť kritické, čo môže veľmi rýchlo ukončiť celú intímnu atmosféru. Pokiaľ sa má Pannám v posteli dariť, mali by sa naučiť uvoľniť a užiť si daný moment naplno.

Horoskop lásky na tento týždeň hovorí o tom, že niektorá bude sklamaná, iná zas nájde svojho princa. Čo čaká na teba sa môžeš dozvedieť TU.

Najlepší milenci
zdroj: Pexels/Ba Tik

Rak

Ženy narodené v znamení Raka majú v posteli isté rezervy ako druhé v poradí. Tieto bytosti sú známe svojimi intenzívnymi emóciami a hlbokým porozumením pre svojho partnera, čo z nich robí aj neuveriteľne vášnivé milenky. Sú veľmi citlivé na potreby svojich partnerov a s*x berú vážne. Ich intuícia im presne hovorí, čo druhá strana potrebuje a nemajú problém sa o to postarať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy