unsplash.com

Keď ti začína nový vzťah, je dôležité, aby ste trávili väčšiu časť času spolu. Neexistuje na to presné merítko, avšak je to dobré, pretože sa lepšie spoznáte a budete vedieť o sebe veľa vecí.

No nie vždy je to také dokonalé a krásne. Prvé 3 mesiace a prvých 100 dní vo vzťahu je kritických. V mnohých prípadoch to skončí tak, že sa vzťah stane neúspešným. Na druhej strane nemusíš mať pocity viny len ty. V skutočnosti robia chlapi viac chýb vo vzťahu ako ženy. Dnes ti prinášam článok, kde sa dozvieš, aké 3 nepravdivé veci si ženy myslia, že mužov odstrašia, ale opak je pravdou. 

Keď im ukážu, že ich skutočne milujú

Ženy sa niekedy uchýlia k hrám, aby si získali pozornosť mužov. Je pravda, že existujú muži, ktorí netúžia po vzťahu ale len po tom, aby mali niekoho, kto má o nich záujem. Ale v skutočnosti, tí praví muži, nemajú radi hry. Sú to jednoduché bytosti, ktoré majú radi ak sa im niečo povie priamo.

zdroj: unsplash.com

Nechajú si všetky tajomstvá pre seba

Aby vzťah rástol, musia byť obe strany otvorené. To, že niekomu povieš svoje tajomstvá, ti môže otvoriť dvere do dlhodobého vzťahu. Znamená to, že tomu mužovi dôveruješ. Avšak niektoré ženy si myslia, že mužom musia všetko povedať. A to hneď, pretože potom o nich nebude mať záujem. No skutočnosť je taká, že muži radi objavujú a pýtajú sa. Nechaj si niečo aj pre seba, určite ho tým neodstrašíš.

Občasná žiarlivosť

Existujú niektoré veci, ktoré sa nedajú skryť. Žiarlivosť je medzi nimi. Ak si myslíš, že nemôžeš žiarliť na svojho partnera, pretože by od teba odišiel, myslíš si zle. Tak ako ženy potrebujú slovo žiarlivosti: „Ja nežiarlim, len sa pýtam, čo tam s tebou robil ten muž.“ Tak muži potrebujú gesto žiarlivosti (to, že dá žena mužovi najavo, že ten muž je len jej a inú ženu nechce vidieť). Raz za čas malým gestom žiarlivosti ho vôbec neodstrašíš.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating