Každý jeden vzťah, ktorý je založený na úprimnej láske, čakajú rôzne dôležité míľniky. S časom sa bude postupne meniť a tvarovať, no práve roky mu pridajú nie len na sile, ale ho aj kvalitne otestujú. Ak to s tvojím partnerom myslíš vážne, pozri sa, čo vás čaká v rôznych časových etapách vašej budúcnosti. A ak si už niektoré prešla, daj nám vedieť, či s nimi súhlasíš!

Prvé výročie

Prvý rok vzťahu za vami? Gratulujeme, teraz to už nie je žiadne randenie, ale naozajstný vzťah. Rok prešiel tak rýchlo, že ste si to ani neuvedomili, no aj tak, koľko lások to nedotiahne ani k tomuto výročiu? Počas tohto obdobia ste sa spoznali ako osobnosti. Toto je azda najdôležitejšia hranica, ktorá vám dokáže, že ste našli niekoho, s kým to význam má. Kam to až dotiahnete?

Po dvoch rokoch

Druhé výročie je jasným dôkazom toho, že so sebou môžete rátať aj v budúcnosti. Po dvoch rokoch vzťahu už poznáte všetky svoje dobré i zlé vlastnosti a prešli ste aj pár skúškami, ktoré vás presvedčili o tom, že to dokážete. Toto je ideálny čas na to, aby ste premýšľali nad spoločným bývaním a naozaj sa posunuli o level vyššie. Nie je čas strácať čas.

Do tretice…

Po troch rokoch vzťahu by bolo ideálne, ak by ste už mali odskúšané, aké je to žiť spolu. Dokázali ste nájsť svoj systém fungovania? Neleziete si ešte na nervy? Ak je všetko ako má byť, potom je čas na to, myslieť aj na iný vážny krok. Aj keď je pre každého ideál niečo iné a rozhoduje sa podľa srdca, 3 roky vzťahu a spoločná domácnosť sú dôkazmi toho, že je čas dať ten prsteň na ruku. 

Kritická sedmička?

Či už máte svadbu za sebou, alebo len pred sebou, sedmička je číslo, z ktorého majú obavy mnohé páry. Hovorí sa, že siedmy rok vzťahu preverí lásku najviac a býva dosť kritický. Aj keď netušíme, či je to už tými rokmi, počas ktorých ste si už na seba príliš zvykli alebo si to podvedome ľudia priťahujú, priprav sa na pár skúšok.

Tento rok vás buď rozdelí alebo spojí ešte silnejšie.

Je tam desať!

Je to tam! Desať rokov lásky, obety, kompromisov, nedorozumení, šťastia, sĺz, … proste všetkého, čo k tomu patrí. Nezáleží na tom, koľko rokov budete mať ešte pred sebou, ak ste to dotiahli do desiatky, môžete už navždy žiť s pocitom, že ste vo svojom živote prežili skutočnú lásku. Po tomto výročí vás čakajú len 2 cesty – buď to bude už naveky alebo sa okrúhleho čísla zľaknete a vzdáte to. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.