Znamenia zverokruhu

Každý sme nejaký. Máme tie lepšie, ale aj tie horšie stránky, s ktorými sa musíme naučiť žiť nielen my, ale aj naši blízki. Sú však znamenia zverokruhu, ktoré majú doslova neznesiteľné a veľmi komplikované povahy. Život s nimi je naozaj o niečo ťažší. 

Ide hlavne o tieto 3 znamenia zverokruhu. Patríš k nim tiež?

Rak

Toto znamenie zverokruhu má tú najťažšiu povahu zo všetkých a preto život s ním vôbec nie je ružový. Rak je milý a vždy ti je ochotný pomôcť v akejkoľvek situácii. Ale na druhej strane, pokiaľ mu niečo urobíš napriek alebo mu naschvál ublížiš, už niet cesty späť. Ukáže ti svoju najhoršiu stránku, z ktorej absolútne nebudeš nadšená.

Komplikovanosť povahy tohto znamenia spočíva aj v tom, že často potláča v sebe emócie a neprejavuje svoje skutočné pocity. Práve preto si musíš vždy nejakým spôsobom domyslieť, čo mu naozaj je.

Blíženci

Toto znamenie patrí k tým najkomplikovanejším kvôli tomu, že sa neustále mení. Raz je taký, raz úplne iný, čo ťa môže veľmi hnevať a iritovať. Ešte pred chvíľkou si Blíženec myslel jedno, ale teraz už má na to úplne iný názor a všetko prekrúti. Toto by nahnevalo kohokoľvek.

Druhá vec, kvôli ktorej sa jeho povaha považuje za komplikovanú, je tá, že na všetko má svoj vlastný (častokrát aj vymyslený) argument. Dokáže s ním vstúpiť do akejkoľvek hádky a vyhrá ju len kvôli tomu, že ten druhý človek si povie, že sa s ním ani nedá rozprávať, lebo si stále ide len svoje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy