pexels/andreapicki

Zákernosť v mnohých prípadoch nepozná hraníc. Možno je to tým, že sa niekedy nevieme vzoprieť zlosti a svoje negatívne emócie dáme najavo a aj v tej najhoršej podobe, napríklad, keď tým dokážeme poriadne ublížiť aj najlepšiemu priateľovi. Ak príde na lámanie chleba, človek sa dokáže rozhodnúť dokonca i pre pomstu.

Tieto znamenia zverokruhu majú k tomuto najväčšie sklony. Schválne, čakala by si práve ich?

Strelec

V kolektíve býva vskutku dosť obľúbený, avšak len do momentu, kedy ho niekto niečím nenahnevá. Nezaútočí hocikedy, počká si na takú chvíľu, keď to druhá strana najmenej čaká.

Vtedy nemá ani najmenší problém s tým, aby ublížili. Do tej doby sa správa ako ten najlepší kamarát. Preto by si mala byť ostražitá, ak si sa stala terčom niekoho, kto sa narodil v tomto znamení.

Kozorožec

Ďalšie znamenie zverokruhu, ktoré sa ti môže otočiť chrbtom, kedy by si to najmenej čakala. Síce je Kozorožec veľmi pokojný a len málokedy ho dokáže niečo vyviesť z miery, pokiaľ ide však o to, či má pravdu, vie sa poriadne „pobiť“.

Predstav si, že si v skupine ľudí, kde prebieha diskusia, tvoj kamarát, či kamarátka Kozorožec s tebou nesúhlasí ako aj ďalší ľudia v skupine. Ak by si čakala, že ťa aspoň Kozorožec podrží v tejto kritickej chvíli, opak môže byť pravdou.

Lev

Lev je jednoducho kráľom džungle a práve preto nie je zvyknutý sa nikomu prispôsobovať či správať sa pokorne. Keď sa raz na niekoho nahnevá, pomsta musí byť sladká. A to poväčšine býva vtedy, keď to dotyčný vôbec nečaká.

Nezáleží mu ani na tom, čo ho to bude stáť. Keď na to príde, dokáže sa proti tebe obrátiť a z tohto je zrejmé, že sa nebojí bodnúť svojho zdanlivého nepriateľa do chrbta v momente prekvapenia. Veď, nie nadarmo je považovaný za „kráľa“.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy