Klamár

Minimálne polovica žien vyskúšala zoznamovanie prostredníctvom internetu. Na takýchto zoznamkách sa nachádzajú aj muži, ktorí nehovoria pravdu a zvádzajú. Najčastejšie používajú tieto frázy, ktorým by si v žiadnom prípade nemala veriť. Tieto vety používa len klamár.

Niektoré slová, ktoré nám chlapi hovoria, môžu byť príťažlivé, no nemala by si im naletieť na všetko, čo rozprávajú.

„Patríš medzi najkrajšie ženy, aké som kedy videl.”

Túto frázu používajú takí ľudia, ktorí chcú silou mocou zbaliť niekoho, kto sa im páči. S najväčšou pravdepodobnosťou mu ide len o potešenie na jednu noc a snahu si ťa získať na jeho stranu.

Najprv si človeka vždy prever a až potom sa mu s niečím zdôver, pretože v dnešnom svete existuje nespočetné množstvo klamárov, ktorí len zavádzajú. Myslíš si, že takého človeka dokážeš odhaliť? Otestuj sa v našom kvíze TU.

Pár sa bozkáva na pláži
zdroj: Pexels/Anastasia Shuraeva

„Moje bývalé partnerky boli psychopatky.”

Už len to, že niekto dokáže urážať svoje bývalé frajerky, značí totálny „red flag“. Chlap, ktorý nedajbože nadáva alebo osočuje ženy, s ktorými kedysi tvoril pár, nie je v poriadku.

Každá z nás mala vzťah, na ktorý by najradšej zabudla, no nadávať na niekoho, s kým si bola v minulosti, nie je správne. Ak teda súdi svoje ex, mala by si sa od neho držať čo najďalej.

„Si iná, ako moje ostatné partnerky, si jednoducho výnimočná.”

My ženy milujeme pochvaly či lichôtky, nezabúdaj však na to, že toho človeka nepoznáš a ani on teba, a preto je irelevantné, aby ti hovoril takéto komplimenty.

Klamlivé frázy spoznáš tak, že sa v nich skrýva až priveľa sladkých rečí a bezvýznamných slov, ktoré klamár rád používa. Skutočný chlap si ťa dokáže získať aj inak, no najprv sa ťa pokúsi spoznať a až potom prídu komplimenty.

Kamarátstvo s výhodami
zdroj: Pexels/Anete Lusina

Pred stretnutím a celkovo predtým, ako budeš chcieť ísť do nového vzťahu, buď obozretná. Dávaj si pozor na to, čo ti dotyčný hovorí a ver svojej intuícií.

Ak ti tvoje predtuchy hovoria, že to nie je dobrý partner do budúcnosti, ver tomu. Pamätaj, na svete existujú aj takí muži, ktorí hľadajú presne to isté ako ty, a to je skutočná láska.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating