jarné kúsky
Instagram/simplylifestory/irmatessar/thinklikeyoda

Vyzerá to tak, že zime môžeme dať pomaly definitívne zbohom. Slniečko je počas dňa na oblohe dlhšie a vo vzduchu cítiť akési prebudenie k životu. Pre milovníčky módy, ktoré neznášajú objemné oblečenie na zimu to znamená, že je čas vytiahnuť jarné kúsky. Ktoré by ti v šatníku nemali chýbať?

Móda je o slobode, fantázii, ale aj všeobecných trendoch. Je len na tebe, ako sa chceš obliekať a aké jarné kúsky preferuješ. No tieto 3 sú základom, ktorý naozaj oceníš, pretože sa dajú kombinovať naozaj na každý deň.

Trenčkot

Univerzálny kúsok, ktorý je ideálny na jeseň i jar. Je ľahký, ochráni ťa pred vetrom, no zároveň sa v ňom budeš cítiť pohodlne. Zatiaľ čo na jeseň je v obľube najmä jeho béžová verzia, v tomto období sa nemusíš báť ani výrazných farieb. Tie sú na jar ako stvorené. Ak miluješ čiernu, potom sa skús odviazať aspoň v tom, čo sa k nej dá doplniť.

Najlepšie je, že v ňom môžeš vyzerať jeden deň elegantne, no druhý deň staviť na street style. Takže sa dá nosiť naozaj celú sezónu.

Ako nosiť trenčkot
zdroj: Instagram/guttar_official/lokomotivabylana/irmatessar

Biele tenisky

Topánky, ktoré sa hodia naozaj ku všetkému? Biele tenisky! Tepláky, nohavice, sukne, legíny, šaty. Dnes si môžeš obliecť čokoľvek bez toho, aby si sa trápila nad tým, či môžeš mať na nohách práve niečo takéto pohodlné. Práve to pohodlie je najdôležitejšie, keď vyrazíš do ulíc, no nie? Dávaj si však pozor na to, aby si ich mala stále čisté, inak to už tak štýlovo vyzerať nebude.

Biele tenisky
zdroj: Instagram/simplylifestory/lakatyfox/thinklikeyoda

Univerzálna mikina

Tešila si sa na to, že už nebudeš musieť nosiť bundy? Kým však príde leto, postačí ti mikina. Tú by si mala mať v šatníku v rôznych farbách, no taká béžová alebo sivá sú stávkou na istotu. Či už vybehneš na prechádzku do parku alebo ideš s kamoškou na kávu, v mikine nebudeš vyzerať ako v domácom úbore.

Tento pohodlný kúsok je veľkým trendom, najmä, ak k nemu doladíš aj tepláky. Od zvyšných kúskov závisí, aký výsledný look vytvoríš. S džínsami a koženými nízkymi čižmičkami môžeš ísť pokojne aj do školy či práce.

Mikiny
zdroj: Instagram/rescyouofficial/itslibes/sabady.i

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista