8 rokov od smrti obľúbeného herca Paula Walkera, miláčika žien, sa jeho len 22-ročná dcéra a modelka Meadow Walker, vydala. Svoje „ÁNO“ povedala hercovi Louisovi Thornton-Allanovi.

Svadba je v živote budúcich manželov aj pozvaných hostí nesmierne dojímavý a nádherný moment. Mladá Walkerová túto novinku oznámila svetu a fanúšikom videom na svojom Instagrame. Na tomto sobáši v tropickom raji nemohli chýbať najbližší členovia rodiny a priatelia. Jedným z nich bol aj známy herec, ktorý pri obrade prevzal aj veľmi vzácnu „otcovskú úlohu“ – odprevádzanie nevesty. Uličkou ju sprevádzal jej krstný otec, ktorého určite hneď spoznáš.

Skutočne je to už osem rokov (30. novembra 2013), od kedy pri nešťastnej autonehode zomrel vo veku 40 rokov Paul Walker. Meadow tak stratila otca, keď mala len 15 rokov. Podľa jej slov bol jej najlepší priateľ. V pamäti svojho otca založila neziskovú organizáciu s názvom The Paul Walker Foundation s heslom „Naša misia je jednoduchá: ROBIŤ DOBRO.“ Nadácia sa snaží zachovať Paulov odkaz, pomáhať oceánom, zvieratám a aj ľudstvu.

Možno si Meadow pamätáš ako toto rozkošné malé dievčatko s jej ockom. Vyzerá to tak, že prekrásne hlboké oči zdedila po ňom.

Dnes po jej boku stojí iný muž, jej (už) manžel.

Meadow už vyrástla a je z nej prekrásna žena. Najnovšie na svojom Instagrame uverejnila na nádhernú fotku z vlastného svadobného obradu. Na fotke môžeš vidieť, že ju k oltáru neviedol nikto iný ako samotný Vin Diesel, rodinný priateľ, kolega a najlepší kamarát zosnulého Paula Walkera.

Vin je zároveň aj jej krstný otec. Nebol však jedinou hviezdou zo série Rýchlo zbesilo, na svadbe sa zúčastnila aj Jordana Brewster, ktorá v týchto filmoch stvárnila Paulovu milovanú polovičku.

Bol to práve Vin Diesel, kto odviedol dcéru zosnulého priateľa k oltáru. Nádherné, však? 

Modelka zdieľala so svojimi fanúšikmi a kamarátmi čiernobiele video, ktoré zachytáva niekoľko krásnych svadobných záberov so slovami: „Sme manželia!!!!“. Celá táto udalosť sa odohrávala priamo na pláži v Dominikánskej republike.

Video zo svadby si môžeš pozrieť nižšie v článku.

Meadow má s krstným otcom Dieselom skvelý vzťah.

Manžel Louis si na svoj Instagram zavesil fotku s popisom „I love you“.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.