instagram.com/allisonbickerstaff

V našom predchádzajúcom článku sme ti odhalili pravdu o tom, prečo sa väčšina chlapov bojí silných a nezávislých žien. Ak máš problém nájsť si kvalitný vzťah, práve toto môže byť príčinou.

Ako zistíš, či sa to týka aj teba? V prvom rade by si to mala aspoň trochu tušiť. Ak máš dostatok sebavedomia, si so sebou spokojná a si vyrovnaná, s najväčšou pravdepodobnosťou sa môžeš zaradiť medzi takéto ženy.

Týchto 10 znakov ti dá raz a navždy odpoveď, že aj ty si silná a nezávislá žena.

1. Nemusíš sa snažiť o to, aby si ťa ostatní všímali. Všade, kam prídeš, si hneď stredobodom pozornosti a nedá sa prehliadnuť ťa.

2. Si rodený vodca, máš vodcovské schopnosti a rada pracuješ na vyšších pozíciách, kde máš pod sebou ďalších ľudí.

3. Vždy dostaneš to, čo chceš. Niekedy len tak, no inokedy si za to ochotná bojovať a urobíš všetko pre to, aby si to dosiahla. Si veľmi ambiciózna a len tak sa nevzdávaš.

4. Dokážeš si priznať svoje chyby a vieš sa z nich poučiť. Namiesto toho, aby si plakala nad rozliatym mliekom, ťa to posilní.

5. Z ničoho nemáš strach a púšťaš sa do všetkého. Nepripúšťaš si, že by si mohla zlyhať a veríš tomu, že všetko, na čo siahneš, sa ti podarí.

6. Vždy sa snažíš zlepšovať a učiť sa nové veci. Nestačí ti vedieť to, čo vieš teraz, pretože si uvedomuješ, že sa vo všetkom môžeš ešte zdokonaľovať. Len tak môžeš byť najlepšia.

7. Ostatní ťa rešpektujú a ak potrebujú s niečím pomôcť, pýtajú si radu od teba. Dokážeš im pomôcť, aby sa zlepšili a objavili lepšiu verziu seba samých.

8. Nikto ťa nemôže obmedzovať, ani ti brániť v tom, aby si išla za svojím cieľom. Dokážeš dobre zvládať stres, takže len tak ťa niečo nerozhodí.

9. Zo svojho života si odstránila všetkých toxických ľudí, ktorí ťa len tiahli dolu. Vážiš si seba, svoje šťastie a nedovolíš, aby si sa zbytočne obklopovala negativitou a hlúposťou iných ľudí, ktorí ti len závidia a nedoprajú ti úspech.

10. Dokážeš byť sama so sebou a ak si single, takýto život si vieš užívať. Neplačeš doma do vankúša, že si si ešte nikoho nenašla. Aspoň ťa nikto zbytočne neobmedzuje.

Našla si sa v týchto znakoch aj ty? Je pravda, že silné a sebavedomé ženy si ťažšie nájdu partnera, pretože chlap sa nezávislej ženy trochu obáva. Bojí sa toho, že jej nebude mať čo ponúknuť a nedokáže ju skrotiť. Niekedy však môžeš trochu ubrať a brať ohľad aj na ostatných, ktorí nemajú takú dávku sebavedomia ako ty.

Zdroj: ideapod.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating