Sme rovnaké, a predsa tak iné. Sme tie, ktoré radi riešia veci do hĺbky a jediné oblečenie, ktoré k svojmu životu potrebujeme, je všetko. Čo sa týka snov a plánov, hudby, vkusu na mužov, tu sa naše cesty rozchádzajú. Každá z nás je výnimočná bytosť, túžiaca po niečom inom. A tak je to v rovnováhe – nebudeme sa predsa medzi sebou biť o to isté. 🙂 Existujú však isté slovné spojenia, ktoré by pozdvihli kútiky úst každej z nás. Sú bláznivé, ale možno sa v nich nájdeš rovnako, ako ja.

 

  1. Zlatko, veď ty vôbec nemusíš chudnúť do plaviek. Kľudne si daj všetky svoje obľúbené sladkosti, pre mňa budeš aj tak tá najkrajšia.

Od: tvojho priateľa

Krásne, no nie? Twix, snickers, ananás, sirupové coctaily by okolo nás lietali ako na bežiacom páse, ku ktorým by sa smerom nahor postupne pridala aj ručička na váhe. Frajer, ktorý by nad tým len mávol rukou, je vážne poklad (len v prípade, pokiaľ by nám už pomaly nehrozila nadváha).

 

  1. Samozrejme, že si môžeš požičať naše auto.

Od: milých rodičov

Nie si práve najlepšia šoférka a tvoj otec len kŕčovito drží ručnú brzdu hneď, ako sa odlepíš z obrubníka? Tak to ti asi ťažko dáva kľúče od svojho auta (pokiaľ zatiaľ nemáš vlastné). Nebolo by však fajn mať ho hocikedy by si si zažiadala?

 

  1. Príjmu ťa hoci aj na Harvard, si vážne úžasná študentka!

Od: profesoriek/profesorov

Známky rozhodne nie sú meradlom inteligencie, ale byť prirodzene múdrou by chcela byť každá z nás. Aký to musí byť pocit, keď sa o teba trhajú všetky zahraničné prestížne univerzity?

 

  1. Si ten typ dievčaťa, pri ktorej by mi ani večnosť strávená s tebou nestačila.

Od: tajnej lásky/ priateľa

Tu netreba nič dodávať. Je to dostatočne sladké.

 

  1. Miláčik, tvoje „občasné“ nákupy ti vždy preplatím. Oblečenie je predsa dôležité!

Od: milovanej mamičky

Tu ide čisto len o žart. Nie je správne, aby nám rodičia platili úplne všetko a presne preto je skvelé, ak nás naučili vážiť si ťažko odpracované peniaze. Ale môcť nakupovať každý deň s tým, že majú tvoji rodičia neobmedzený nákupný limit na kreditných kartách? Znie to (len) ako perfektný sen!

 

  1. Pred pár rokmi si sa síce správala ako malé dieťa, ale teraz vidím, že si konečne dospela.

Od: dávnej známej/známeho, ktorého si po rokoch opäť stretla

Znieš inak, dospelo, ujasnila si si priority vo svojom živote a už sa zbytočne nezaťažuješ názormi druhých, ktoré boli pre teba kedysi životne dôležité. Palec hore.

 

  1. V živote som si nemohla priať lepšiu priateľku, akou si Ty.

Od: najlepšej kamarátky

Urobila by si pre ňu prvé aj posledné? Je jedno, či ste nerozlučné od detstva, alebo len pár rokov. Mať okolo seba ľudí, ktorí si ťa vážia a milujú život za to, že v ňom figuruješ, je ozajstné víťazstvo.

 

  1. Hoci si to nemala v živote ľahké, si veľmi silná osobnosť.

Od: hocikoho

Každý z nás si niečím prešiel. Prenasledujú nás tiene minulosti a zážitky hlboko ukryté pod povrchom. Ale na to sa nemôžme vyhovárať. Každý máme niečo. Sú však medzi nami aj takí, ktorí si naozaj prešli peklom a dnes sú z nich úžasní ľudia, ktorých len tak niečo nezlomí. Byť silní je v dnešnej dobe nie je len výhoda, ale aj nutnosť.

 

  1. Vyhrala si súkromné lietadlo, s ktorým môžeš precestovať celý svet.

Od: cestovnej kancelárie

Ak miluješ cestovanie, takáto výhra by ti určite nebola na škodu. Musí to byť úžasný pocit, dostať sa všade rýchlo a pohodlne, bez nekonečných hodín cestovania autobusmi a lietadlami.  Konečne by si sa dostala na miesta, o ktorých iní ľudia ani len nesnívajú.

 

  1. Tvoj hlas mi pripomína spev anjelov. Prihlásim ťa do X-Factoru.

Od: kamarátov/rodičov/priateľa

Nie každá z nás sa môže pýšiť zlatom v hrdle a vzácne je to z toho dôvodu, že talent sa nedá predať ani kúpiť. S talentom sa narodíš a ak ho máš práve na spev, podobné vety pre teba nie sú nič nové. Horší prípad je, keď si potichu pospevuješ a ľudia ťa začnú na kolenách prosiť, aby si prestala.

 

Tak, a môj zoznam sa skončil. Možno sa v ňom nenájdeš, možno len čiastočne. Každopádne, rozmanitosť vládne svetu a každá z nás by určite vedela zameniť moje vety aj za iné, podľa vlastného výberu. 🙂

foto: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife