instagram.com/queen.plackova

Slovenská influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková je známa svojou vyťaženosťou. Popri pracovnej oblasti sa snaží oddychovať, a preto navštevuje množstvo dovolenkových destinácií. Napriek tomuto rýchlemu tempu má svoj život naplánovaný a dokonca vie, kedy by chcela dieťa. Viac o tom informovala vo svojich instastories.

„Už presne aj viem, kedy bude obdobie môjho tehotenstva, ale nič neprezradím a bola by som rada, ak by som celé tehotenstvo udržala v tajnosti,“ odpovedala na otázku fanúšičky.

„Ja nepotrebujem kočík a detské veci dostávať zadarmo a byť ako väčšina ľudí na Instagrame. Ja sa viem o svoje dieťa postarať a tie plienky a kočík mu tiež viem kúpiť,“ vysvetlila podnikateľka. Dodala, že svoje dieťa rozhodne nechce zapredávať a ak by ho niekto chcelo do reklamy, bude to stáť desaťtisíce. Dôvod? „Lebo to bude dieťa kráľovnej!“

Zuzana Plačková sa bez pochýb bude vedieť postarať o dieťa. V sériách instastories informovala, že si do tridsiatky splnila ďalší sen, a to stať sa milionárkou. Preto plánuje osláviť svoje budúce okrúhle narodeniny vo veľkom a rozhodne si dopraje. Na rade je Lamborghini. Kúpa by mala prebehnúť v júni 2021.

View this post on Instagram

🍭🍬Pink world 🍬🍭

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Na rad prišla otázka, kde sa vidí známa influencerka o päť rokov? „Na vrchole svojho rozvoja a už budem len jesť plody, ktoré som si zasiala v mladosti. V preklade budem na predčasnom dôchodku,“ prezradila svoje plány.

Zuzana však množstvo vecí nepovie ani svojim fanúšikom, avšak teraz spravila výnimku. „Sú veci, o ktorých nehovorím, ale dúfam, že raz sa mi podarí otvoriť krízové centrum pre ľudí, ktorí to naozaj potrebujú. A verím, že to dám, ako všetko, čo si želám,“ povedala Plačková.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News