Chris Brown koncert

Známy americký spevák počas jedného zo svojich posledných koncertov predviedol niečo, čo zrejme nečakal nikto z prítomných fanúšikov. Počas vystúpenia v kanadskom Toronte bol počas jednej z piesní zavesený na postrojoch vo vzduchu, keď sa dolu prítomným divákom naskytol poriadne šokujúci pohľad. Ako uvádza TMZ, jeho rozkrok mohlo vidieť celé publikum.

Známy spevák Chris Brown si poriadne zavaril. Niektoré fanúšičky potešil, iní majú zmiešané pocity. Umelec sa im totiž odhalil v plnej kráse.

V dobe sociálnych sietí sa pikantné video z jeho koncertu rozšírilo medzi ľuďmi bleskovou rýchlosťou a rozvírilo poriadne vášne. Treba však povedať, že hudobník žiadne neviniatko rozhodne nie je a už v minulosti niekoľkokrát zapózoval fotografom s rukou v rozkroku či iných pikantných pózach.

Na svojom nedávnom vystúpení v kanadskom Toronte bol známy hudobník zavesený vo vzduchu, pričom spieval. Postroj sa mu však zavesil na pás bieleho trička a na hornú časť nohavíc, čo zvýraznilo všetko, čo sa mu skrývalo pod rifľami. Počas toho okolo neho tancovali zvodné tanečníčky, z ktorých niet divu, že bol vzrušený aj samotný Brown.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BROWN (@chrisbrownofficial)

Čo všetko má známy spevák na rováši?

Od samého začiatku Brown všetkých uchvátil svojimi tanečnými pohybmi. Ľudia ho často porovnávajú s hudobným géniom Michaelom Jacksonom a niektorí dokonca tvrdia, že je najlepším mužským umelcom súčasnosti.

Napriek tomu má na rováši dlhý zoznam škandálov. Niekoľkokrát ho zatkli, párkrát sa dostal do odvykačného zariadenia, z ktorého ho stihli aj vyhodiť. Vyšli mu pozitívne testy na dr*gy, vyšetrovala ho polícia a vyplávali na povrch aj obvinenia, že mal psychicky týrať svoje bývalé priateľky. Dokonca ho neznáma žena žalovala zo sexuálneho napadnutia.

Vďaka bohatej histórií jeho škandálov, ktorých je ešte ďaleko viac, možno usúdiť, že Brown nie je žiadne neviniatko. Fanúšikovia jeho hudby ho však aj tak zbožňujú a podporujú vo všetkom, čo spraví. Aj keď to nie je vždy úplne správne.

Zdroj: TMZ.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News