Moderátor Roman Juraško a hostia - Nový účes

Známy moderátor obľúbenej relácie opäť zmenil imidž. Dnes ráno prekvapil fanúšikov novým účesom. Informovala o tom Markíza. Prezradil aj, prečo sa pre zmenu rozhodol.

Roman Juraško, ktorý je dlhoročnou súčasťou rannej relácie Teleráno dnes ráno milo prekvapil fanúšičky. Po mesiacoch sa vrátil na obrazovky s krátkymi vlasmi.

Fotografie z rannej relácie spustili na Facebooku okamžite pozitívne reakcie spokojných diváčok. Tie akoby zabudli na pozvaných hostí a sústredili sa na moderátorov nový účes.

„Roman, konečne si zasa fešák, dobré rozhodnutie,” napísala jedna. V ďalšom komentári stojí: „Ja sa teším z Romana, dnes sa dalo na neho pozerať a nie ho iba počúvať. Super.” Pochvalu mu zložil dokonca aj jeden divák: „Roman, konečne.”

Zdá sa, že jeho predchádzajúci účes sa divákom príliš nepozdával a touto malou, avšak výrazne pozitívnou zmenou, spravil radosť veľkému množstvu sledovateľov Telerána.

Pre Markízu prezradil, prečo sa opäť rozhodol pre kratší účes. „Chcel som len zmenu a blíži sa leto, takže kratší účes bude určite praktickejší. A poteším tým aj Dianku.“

Roman tvorí už dlhé roky pár s moderátorkou Dianou Hágerovou a spolu majú dve krásne deti, dcéru Izabelku a syna Tristana.

Moderátor Roman Juraško je súčasťou rannej relácie televízie Markíza už takmer dvadsať rokov a väčšinu svojho pôsobenia v Teleráne strávil po boku moderátorskej partnerky Lenky Šóošovej.

Zdroj: Markíza, Facebook/Teleráno

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News