Instagram/iamsatanka/maxdejf

Markizácka šou Farma sa síce skončila, no mnohých divákov zaujíma aj to, ako si bývali súťažiaci žijú v reálnom svete a či budú ich vzťahy, či už priateľské alebo romantické, naozaj pokračovať. Obzvlášť sa riešila situácia, ktorá vznikla okolo Stanky Klčovej, ktorá stihla v šou pomotať hlavu až trom mužom, pričom s jedným z nich sa po vypadnutí už len ignorovali.

Od začiatku súťaže tvorila pár so svalnatým Miroslavom Pajtášom. Aj keď to medzi nimi vyzeralo divoko, po tom, čo on zo súťaže vypadol, sľúbil jej, že na ňu počká. Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď si pozrel Farmu zo záznamu a rozhodol sa, že so Stankou už nechce nič mať.

Ona však dlho na statku neostala sama, keďže jej začali dvoriť hneď dvaja ďalší muži. S Dávidom to občas vyzeralo tak, že ich vzťahu dajú v reálnom živote šancu. Lenže, čo na to povie Miroslav?

Stanka spočiatku tvorila pár s Mirom

https://www.instagram.com/p/CVZ0MiiND6S/

Po tom, čo sa obaja dostali von z Farmy, nenasledovali žiadne verejné scény ani hádky. Stanka a Miro sa rozhodli, že sa budú ignorovať. Pre Mira bol jeho farmársky vzťah veľkým sklamaním. Netrvalo to však dlho a bývalý pár sa stretol osobne za jedným stolom.

Medzi nimi nechýbal ani Dávid. „Dúfam, že teraz veľmi neposiloval, lebo by som sa ho fakt bál, má veľké ruky,“ poznamenal pred ich stretnutím Dávid, ktorý sa dostal až do finále, a tak trochu „prebral“ Mirovi partnerku. To, ako celé pracovné stretnutie i so spoločným obedom dopadlo, si môžeš pozrieť vo videu nižšie.

Neskôr city k nej priznali Dávid a Peter

Miro počas finále Dávida objal na znak toho, že sa na neho nehnevá

Stanka, Dávid a Miro na spoločnom obede

Zdroj: Instagram/iamsatanka

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News