Známy fešák
Instagram/tomastatar90/danvladar30/kulhanekmartin

Známy fešák Daniel Vladař pôvodom z Česka šokoval celý česko-slovenský šoubiznis. Iba tri týždne pred svadbou dal snúbenici kopačky a domov si nasťahoval milenku, s ktorou už zverejnil aj zábery na sociálnych sieťach. Zdroje blízke športovcovi pre Blesk popísali, ako to údajne v tomto ľúbostnom trojuholníku bolo.

Úspešný hokejový brankár Daniel Vladař a modelka a bývalá juniorská tenistka Andrea Vosecká tvorili pár 7 rokov. Začali spolu randiť ešte v dobe, kedy on ešte chytal v nižších súťažiach a nikto netušil, že to o pár sezón dotiahne až do zámorskej NHL, kde aktuálne pôsobí aj mladý Slovák Juraj Slafkovský.

Daniel ale prišiel k miliónovým zmluvám s Bostonom či Calgary, kde hral aj poslednú sezónu. Jeho partnerka ho vo všetkom podporovala a obetovala mu všetko. Dvojica sa mala zobrať o pár týždňov. Všetko už bolo pripravené – obrúčky na mieru, krásne šaty či pozvánky pre celý kanadský hokejový tím.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Vosecká (@andreavosecka)

Známy fešák vraj vykopol snúbenicu z domu

Snúbenci však iba 3 týždne pred termínom svadby oznámili rozchod. Dôvodom vraj bola iná žena. Vladař totiž údajne pri degustácii vína narazil na istú slobodnú matku, ktorá mu učarovala.

Dan vykopol svoju snúbenicu z domu a hneď si tam nasťahoval milenku. Lietajú spolu na luxusné dovolenky. To Andreu hodil cez palubu a ona teraz musí bývať u rodičov,“ popísal zdroj Blesku.

„Ospravedlňujem sa, ale z dôvodu citlivosti celej záležitosti sa k tomu nebudem vyjadrovať,“ uviedla Andrea pre portál, zatiaľ čo jej teraz už exsnúbenec na Instagram pridal fotku s novou partnerkou. Pod záber pridal aj veľavravný popis.

„Každá minca má dve strany a som šťastný, že aj po tých rokoch, čo sme sa prvýkrát uvideli, tak nás to dalo dokopy,“ vyjadril sa známy fešák.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dan Vladar (@danvladar30)

Zdroj: Blesk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News