Pexels/Gabriela Pereira

Aj keď to vyzerá na krásny vzťah, ktorý má potenciál dotiahnuť to ďaleko, môže to stroskotať. Ľudia sa menia, rovnako tak aj ich ciele a v mnohých prípadoch len láska nestačí. Ale nájdu sa ľudia, najmä v určitých znameniach, ktorí to zvládajú naozaj ťažko a potrebujú to dotyčnej osobe vrátiť.

Pocit, že dostali kopačky ich privádza do šialenstva. Ťažko sa vedia zmieriť s tým, že ostanú sami a láskyplné momenty sú preč. Takže, pohodlne sa usaď a prečítaj si, ktoré znamenia majú k tomu najväčšie sklony. Pri nich buď opatrnejšia.

Rak

Optimista, ale čo sa týka vzťahov, to je už iná debata. Vo vzťahoch je podozrievavý a veľmi žiarlivý. To však môže mať za následok, že partnerovi to začne časom prekážať a bude cítiť, že potrebuje utiecť. A čo Rak? Ten to bude prežívať depresívne a zle. Bude mať pocit krivdy, že si to nezaslúžil. Dokonca sa môže stať, že bude mať chuť sa pomstiť a vrátiť to dotyčnej osobe. Rakovi trvá naozaj dlho, kým sa cez to prenesie a rozhodne sa ísť ďalej.

Váhy

Človek v znamení Váh sa narodil s poriadne veľkou dávkou emócií. Na jednej strane je to super, pretože je empatický, chápavý a rád pomáha ostatným. Lenže vo vzťahu to má opačný efekt, teda po väčšine. Príliš lipne na partnerovi. Svoj život si skladá na základe jeho života. Tak by to však nemalo byť. Všetko sa mení a mali by sme byť pripravení na všetko. Ale Váha to má trošku inak. Preto ťažko prežíva rozchody a odmietnutia.

Škorpión

Jedno z najkomplikovanejších znamení vôbec. A to sa prejavuje aj vo vzťahu. Záleží mu na vašom zväzku, stará sa oň, ale niekedy to preháňa a to vedie k rozchodu. Ten Škorpión zvláda ťažko. Ako predošlé znamenia, nevie sa s tým zmieriť. Mnohokrát sa uchyľuje k tomu, aby to svojmu partnerovi, teda bývalému, vrátil.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy