Koniec týždňa pre niekoho nebude šťastný. Slzy, plač, rozchod, no aj odpustenie. 

Ako bude vyzerať tvoj piatok podľa znamenia?

Baran

Dnes bude v tvojom živote panovať napätá atmosféra. Budeš musieť tvrdo pracovať, aby si sa zbavila pocitu, že robíš niečo zle. Poobede vyraz na prechádzku a prevetraj si hlavu. Pomôže ti to zahnať myšlienky na výpoveď.

Býk

Dnes buď silná, pretože ťa čaká rozchod. Možno tvoj, no možno sa rozíde tvoja najlepšia kamarátka. V každej situácii by si si mala zachovať charakter a nepanikáriť. Zlomené srdce je niečo, čím si musí prejsť každý.

Blíženci

Dnes budeš prekypovať nápadmi a inšpiráciami, ktorými by sa to mohlo v práci vylepšiť. Vďaka tomu ťa nadriadení ocenia a nezostaneš bez pochvaly. Poobedie však nebude také dobré, prídeš na to, že ti blízka osoba klamala.

Rak

Musíš vyzerať sebaisto, pretože sa dnes objaví človek, z ktorého sa ti roztrasú kolená. Nedaj to na sebe poznať a snaž sa hovoriť o svojich úspechoch. Vďaka tomu zvládneš piatok bravúrne a nebudeš smutná.

Lev

Pokiaľ nebudeš klamať a vyhneš sa neúprimnosti, tvoj vzťah bude prekvitať. Ak však budeš priateľovi niečo zatajovať, čo už aj tak dlho vie, rozíde sa s tebou. Nebuď na neho zlá a ukáž mu, ako veľmi ho miluješ.

Panna

Celý deň prežiješ v miernom pokoji, no večer sa to môže otočiť. Daj si pozor na svoje okolie, pretože ťa budú chcieť zneistiť. Celý víkend by si potom nič nerobila, len uvažovala nad tým, či si dosť dobrá.

Váhy

Nezabúdaj na to, že máš aj partnera. Už dlho si sa mu aktívne nevenovala, preto to dnes naprav. Odpustí ti a pochopí, že si vyťažená. Ak mu dnes „obetuješ“ celý deň, váš vzťah sa značne zlepší.

Škorpión

Budeš mať toľko povinností, že nebudeš vedieť, kde ti stojí hlava. Kvôli tomu ťa môže rozbolieť, preto by si nemala zabúdať na čistú vodu. Poobede choď domov a oddychuj. Rozhodne dnes nešportuj, pretože by si mohla prísť k úrazu.

Strelec

Dnes to budeš mať v osobnom živote ťažké. Čaká ťa hádka s partnerom. Už dlhšie si pozorovala, že máte odlišné názory, no dnes všetko vypláva na povrch. Jeden z vás musí urobiť kompromis alebo sa budete musieť rozísť.

Kozorožec

Pokiaľ budeš pokojná a trpezlivá, prežiješ krásny piatok. Nenechaj sa nikým vyviesť z miery, pretože by to nedopadlo dobre. Dozvieš sa správu, ktorá nebude príjemná, no zatni zuby a snaž sa z celých síl, aby si to zvládla.

Vodnár

Mala by si sa zamerať najmä na seba. Nepovažuješ sa za prioritu a to je zle. Po práci choď do obchodu, kúp si čo máš rada a rozmaznávaj sa. Doma si urob beauty popoludnie a každé stretnutie odmietni. Vďaka tomu budeš mať zajtra viac energie.

Ryby

Práve dnes sa na teba usmeje šťastie. Už od rána budeš mať dobrú náladu a poobede ťa pozve na rande muž, od ktorého to dlho očakávaš. Neváhaj a pozvanie prijmi. Viac sa nemusí opakovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.