žena so šálkou

Niekto dokáže byť viac priamejší a ráznejší vo svojich rozhodnutiach či odpovediach, u iných je to presne naopak. Samotná astrológia považuje niektoré znamenia zverokruhu za tie, ktoré nedokážu vo svojom živote povedať svojmu okoliu nie. Nájdeš medzi týmito 5 aj to svoje?

Znamenia, ktoré nedokážu povedať nie

Baran

Aj napriek tomu, že osoby narodené v tomto znamení sú známe svojou asertivitou či smelosťou, dokážu mať problém povedať nie. Vďaka ich ambíciám a snahe dosahovať ciele sú náchylní na prevzatie ďalších povinností či úloh i napriek tomu, že sú preťažení.

Ich túžba byť vnímavými a spoľahlivými bytosťami môže zároveň brániť schopnostiam odmietať akékoľvek žiadosti okolia. Predstava toho, že ich okolie bude považovať za slabých alebo neužitočných, ich desí.

Študentka
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Rak

Raci sú vyživujúci a zároveň citliví. Majú problém povedať nie predovšetkým kvôli svojej starostlivej povahe. Uprednostňujú zároveň emocionálnu pohodu druhých, a preto je pre nich ťažké odoprieť akúkoľvek pomoc či podporu.

Ochranné inštinkty ich vedú k tomu, aby uprednostňovali potreby ostatných pred tými svojimi. Často sa tak stáva, že zanedbávajú starostlivosť o samých seba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy