Pexels/Gustavo Fring

Hodnotenie znamení od tých, ktoré si najviac chránia svoje srdce až po najmenej. Ako veľmi sa srdcom riadi jednotlivé znamenie v živote?

1. BÝK

Akonáhle sa zamiluješ, zostaneš navždy zamilovaná. Si verná ako sa len dá, nechceš a ani len nedokážeš pomyslieť na to, že by sa niečo niekedy ohľadom toho zmenilo. Dúfaš, že všetko zostane rovnaké. Máš sklon nechať svoje emócie a pocity riadiť najmä srdcom. Si tá, ktorá vždy verila v pravú lásku a akonáhle ti niekto zlomí srdce, trvá ti neskutočne dlho, kým si znova do svojho srdca niekoho (ak vôbec niekedy) stopercentne pustíš. Udržuješ svoje srdce najviac chránené medzi všetkými ostatnými znameniami.

2. KOZOROŽEC

Príliš si vyčítaš, keď ti niekto zlomí srdce alebo sa skončí vzťah, aj keď to nie je tvoja chyba. Začneš byť posadnutá snahou prísť na to, ako si mohla zabrániť koncu a čo si na sebe mohla zmeniť. Trvá ti veľmi dlho, kým kohokoľvek pustíš do svojho života. S analyzovaním „keby bolo keby“ to preháňaš a rany na srdci po rozchode zvyknú byť čerstvé aj po rokoch. Preto si veľmi chrániš svoje srdce.

zdroj: Photo by Joanna Nix-Walkup on Unsplash

3. LEV

Možno budeš chcieť byť stredom všetkej pozornosti, ale keď niekomu odovzdáš svoje srdce, stane sa on stredom pozornosti a tvojho vesmíru. Keď sa vzťah skončí, trvá dlho, kým prekonáš bolesť. Aj keď sa okoliu zdá, že si sa už posunula ďalej, vnútorne na to často myslíš a spomínaš na minulosť. Veľmi si chrániš svoje srdce, pretože konce ťa príliš zrania a nenávidíš s nimi zaobchádzať.

4. ŠKORPIÓN

Škorpión, ty patríš medzi najcitlivejšie znamenia a tie, ktoré sa najťažšie zamilujú. Keď ti niekto zlomí srdce, držíš veci príliš dlho skryté, predstieraš, že si v poriadku, ale jediné, na čo myslíš, je tvoje zlomené srdce a tvoja pretrvávajúca láska. Chrániš si svoje srdce a máš tendenciu zostať zamilovaná do svojej prvej lásky.

5. VODNÁR

Vodnár, ty máš reputáciu, vďaka ktorej iným ľuďom sťažuješ prístup do svojej blízkosti. Málokedy k sebe pustíš ľudí, pretože ak odídu, emocionálne veľmi zoslabneš. Dokážeš dobre odvrátiť pozornosť a pokúsiť sa ísť ďalej, ale uvedomuješ si, že k zlomeniu tvojho srdca môže dôjsť viackrát. Potrvá to, ale nakoniec otvoríš svoje srdce pre ďalšiu lásku.

6. RYBY

Si veľmi emotívna a si ochotná prežiť si všetko na svete, len nechceš pocítiť zlomené srdce. Si veľmi zraniteľná a citlivá, pripúšťaš, že najlepším spôsobom ako prekonať zlomené srdce, je vyrovnať sa s ním. Si odhodlaná vysporiadať sa s akýmikoľvek pocitmi, ktoré by mohlo cítiť tvoje srdce.

zdroj: Photo by Pexels from Pixabay

7. PANNA

Najradšej by si udržala svoje srdce v bezpečí tak dlho, ako by si ho mal dať prvému človeku, o ktorom si myslíš, že je pre teba ten pravý. Emocionálne neinvestuješ do náhodných vzťahov, pretože skutočná láska je pre teba veľmi zložitá a často svoje city popieraš. Bojíš sa, že ak ľudia raz spoznajú, aká naozaj si, odídu. Preto máš tendenciu sama veci ukončiť. Svoje ego chrániš o niečo viac, ako svoje srdce.

8. VÁHY

Väčšina ľudí si želá, aby mali tvoj nadhľad, pokiaľ ide o rozchody, pretože sa skôr zameriavaš na pozitíva toho, prečo sa vzťah skončil. Bolesť konca samozrejme cítiš a vieš byť naozaj citlivá, ale mohla by si pokračovať vo svojom živote bez toho, aby ťa to príliš ovplyvnilo.

9. RAK

Si veľmi zrelá, pokiaľ ide o srdcové záležitosti, pretože začiatky a konce vzťahov považuješ za prirodzenú časť života a nenecháš sa nimi zmiasť. Vnímaš vzťahy ako súčasť života a nie ako svoj život.

10. BARAN

Si taká vášnivá a nadšená, že veľmi rýchlo skočíš do vzťahu, keď niekoho stretneš a rýchlo sa zamiluješ. To vie ale veľmi rýchlo skončiť. Si dosť zrelá na to, aby si si uvedomila, že veci jednoducho z nejakého dôvodu nefungovali. Svoje srdce si až tak nechrániš, preto necháš do neho kohokoľvek vstúpiť a nepremýšľaš nad dôsledkami.

zdroj: Photo by Allef Vinicius from Unsplash

11. STRELEC

Nenecháš sa rozchodmi zmocniť. Si dosť bezstarostná, svoju bolesť z rozchodu sa snažíš kompenzovať trávením času s priateľmi. Je pre teba pomerne ľahké ísť ďalej, snažíš sa zamerať na pozitívne veci v tvojom živote, nie tie negatívne a to ti skvelo pomáha.

12. BLÍŽENCI

Blíženci, zo všetkých znamení si najmenej chránite svoje srdce, pretože koniec vzťahov zvládate dobre. Namiesto plaču a posadnutosti minulými zlyhaniami sa ľahšie sústredíš na dobré veci v živote. Spravidla nepreferuješ vážne vzťahy, pretože si myslíš, že to ovplyvní tvoju slobodu. Odísť z jedného vzťahu do druhého je pre teba celkom jednoduché.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy