Znamenia

Pred nami je prvý decembrový víkend, ktorý bude pre niektoré znamenia veľmi príjemný. Horoskop hovorí, že môže ísť o oblasť lásky, ale i práce. Niekoho čakajú krásne chvíle s najbližšími alebo priateľmi. Zrodiť sa môže aj láska z priateľstva. Budú hviezdy naklonené aj tebe?

Znamenia, ktoré čaká príjemný víkend

Baran

Sentimentálny sektor sa počas víkendu vyznačuje v tvojom prípade harmóniou, bezpečnosťou a nadšením. Získať môžeš užitočné prvky vyrovnanosti, ktorá ti pomáha žiť tento život.

Pokiaľ si nezadaná a cítiš sa privítať vo svojom živote novú lásku, toto je čas na tie správne stretnutia. Aj tvoja vitalite bude na vrchole. Astrálne vplyvy ti doprajú veľkú húževnatosť potrebnú na to, aby si sa ešte viac presadila vo všetkých existenčných oblastiach.

Šťastný pár
zdroj: Instagram/ynt_barbi

Blíženci

Po týždňoch stagnácie sa v tieto voľné dni stane tvoja myseľ opäť plodnou natoľko, že budeš premýšľať, že urobíš niečo, na čo si už dlhšie myslela. Nikto a nič ťa nebude môcť zastaviť. Nová láska môže pochádzať z oblasti priateľskej.

Pokiaľ je tomu tak, nechaj sa získať tým priateľom, ktorý ti už dlhšiu dobu dvorí a prijmi od neho pozvanie. Okrem iného sa môžeš tešiť popularite medzi svojimi priateľmi a blízkymi. Užívaj si tento prvý decembrový víkend vo všetkom, čo ti prinesie.

Lev

Slnko, Mesiac a Mars v dokonalej zhode ťa robia počas tohto víkendu slnečnou, citlivou, brilantnou a energickou. Budeš navyše schopná plynulo vyjadrovať pocity a nápady, či hrať svoju hru v sentimentálnom, ale aj profesionálnom sektore.

Láska vo vzťahu bude prekvitať. V prípade, že si single, nebudú ti chýbať správne pohyby, aby si si mohla podmaniť osobu, ktorá sa ti páči. Dariť sa môže aj tým, ktoré sa konštruktívne usilujú o nejaké dôležité záležitosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop