žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pred nami je prvý aprílový týždeň, ktorý bude pre niektoré znamenia zverokruhu veľmi priaznivý. Niekomu budú hviezdy priať v srdcových záležitostiach, iným zas v pracovnej sfére. V niektorých prípadoch to bude v obidvoch oblastiach. Patríš k týmto šťastlivcom aj ty?

Znamenia, ktoré si najviac užijú prvý aprílový týždeň

Baran

Mesiac apríl nemohol začať lepšie ako tento. Už v sobotu sa planéta Venuša spojí s tvojím znamením a je pripravená priniesť do tvojho života lásku a vášeň.

Pokiaľ si single, môžeš stretnúť niekoho výnimočného. Tie, ktoré už sú vo vzťahu, znovu objavia porozumenie so svojím partnerom. Merkúr a Slnko sú tiež spojené s tvojím znamením, preto v profesionálnej sfére nebude núdza o dobré správy.

žena s úsmevom
zdroj: Pexels/Vinicius Wiesehofer

Býk

Horoskop hovorí, že až do soboty sa môžeš spoľahnúť na krásnu Venušu, ktoré bude na tvojej strane. Prinesie ti porozumenie a pevnosť do vzťahového života.

Pondelok, utorok a piatok budú obzvlášť vzrušujúce, keď bude aj Mesiac na tvojej strane. V práci môžeš očakávať taktiež dobré správy vďaka priazni Jupitera.

Blíženci

Tento prvý aprílový týždeň prestane planéta Venuša stáť v ceste osobám tohto znamenia a vráti sa, aby konala v ich prospech. Od soboty sa koleso šťastia obráti na ich stranu a v láske nebude núdza o sladké uspokojenie.

Dokonca aj v práci, vďaka priazni Merkúra, môžu prichádzať nejaké dobré správy. Očakávať je ich možné počas šťastných dní, ktorými sú streda a štvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy