Pred nami je predposledný novembrový týždeň, ktorý bude pre niektoré znamenia zverokruhu v istých oblastiach náročný. Horoskop hovorí, že niekomu prinesie viac bolesti v láske, inému zas v práci. Núdza nebude ani o stres, únavu alebo napätie. Nájdeš sa tu aj ty? 

Znamenia, ktoré čakajú počas ďalšieho týždňa prekážky

Baran

Tebe dá počas nastávajúceho týždňa najviac zabrať planéta lásky v oblasti pocitov. Môže dôjsť dokonca k prudkým partnerským hádkam. Dávaj si väčší pozor na to, aby si nepovedala niečo, čo by si mohla ľutovať.

Blíženci

Počas najbližších dní sa dostane planéta Mars do opozície voči tvojmu znameniu a dosiahne planétu Merkúr. Začne sa pre teba dosť náročné obdobie, v ktorom pocítiš únavu a stres. Diať sa tak bude predovšetkým v oblasti práce.

Žena premýšľa, nebaví ju jej práca
zdroj: Pexels/Polina Zimmerman

Rak

Pre teba bude v najbližších dňoch pokračovať komplikované obdobie v oblasti pocitov. Postará sa o to nepriaznivý prechod Venuše v znamení Váh a vyvolávať bude vo vzťahovom živote napätie a nespokojnosť. Nedrž v sebe tieto emócie a skús staviť na dialóg.

Panna

Počas nového týždňa sa budeš musieť zmieriť s tým, že planéta Mars sa ti otočí chrbtom a prinesie ti o niečo viac únavy. Cítiť sa budeš bez energie a svoju úlohu zohrá aj stres. Merkúr v nevýhodnej polohe ti môže spôsobovať spomalenie v práci.

Ryby

Nepriaznivý prechod planéty Mars cez tvoje znamenie sa postará o viac stresu či únavy. Aj planéta Merkúr prinesie v práci niekoľko nečakaných udalostí, ktoré však vďaka priazni Jupitera, ale i Saturnu dokážeš zvládnuť a ustáť. Dlhodobé víťazstvo však bude napokon tvoje.

V prípade, že by si sa rada dozvedela, čo ťa ešte čaká počas tohto posledného jesenného mesiaca, prečítaj si náš veľký horoskop na november. Nájdeš ho tu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy