žena

Strelec

Aj napriek únave spôsobenej nepriaznivým tranzitom Marsu bude tento týždeň pre tvoje znamenie veľmi šťastný. Venuša ti prináša lásku od špeciálnej osoby.

Či už je to niekto, kto už bol súčasťou tvojho života alebo niekto úplne nový, máš sa na čo tešiť.  Merkúr ti poskytne nové príležitosti presadiť sa v práci a vyzdvihnúť aj svoj talent.

Vodnár

Aj tento týždeň sa môžeš spoľahnúť na podporu planét Venuše a Merkúra, ktoré sú pripravené poskytnúť ti výhody v sentimentálnej, ale aj v profesionálnej sfére.

Nepriaznivý tranzit Jupitera by mohol síce mohol trochu spomaliť plnú realizáciu tvojich projektov, no niečo sa začína hýbať tak či onak. Šťastné hviezdy svietia tým, ktoré hľadajú príležitosti na nové stretnutia.

Šťastná žena má dokonalý život
zdroj: Unsplash/Elise Wilcox

Ryby

Je isté, že máj ti prinesie skvelé správy a vyzerá to tak, že niečo sa začne hýbať už počas nastávajúceho týždňa. Mars v spojení ti dáva odvahu či odhodlanie a  čoskoro sa dostavia požadované výsledky.

Jupiter je tiež na tvojej strane a žiadny tvoj sen sa nezdá byť pre teba nedosiahnuteľný. Pekný a šťastný Mesiac by ti mohol priniesť dobré správy v strede týždňa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy