Známa Slovenka porodila

Známa Slovenka porodila synčeka. Pochválila sa tým na Instagrame, prostredníctvom série záberov z pôrodnice. Jej dieťatko dostalo krásne tradičné meno.

Zdá sa, že baby boom v slovenskom šoubiznise neutícha. Na bábätko sa teší finalista šou Farma a prednedávnom sa mamičkou stala aj známa slovenská modelka. Rovnako už čoskoro porodí influencerka a make-up artistka Niky Rich. A práve jej kamarátka sa iba pred niekoľkými hodinami stala dvojnásobnou mamou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dianka Boršová (@dianka_princesssss)

Známa Slovenka porodila synčeka

Diana Boršová je slovenská influencerka, ktorú na Instagrame sleduje 11,7-tisíc fanúšikov. Venuje sa tam nielen spoluprácam. Na svojom profile zdieľa aj kúsky zo svojho súkromného života. Dozvedieť si sa teda mohla, že s partnerom vychovávajú dcérku Nelku, ktorá v apríli oslávila svoje druhé narodeniny. A pred pár hodinami sa z nej stala veľká sestra.

Známa Slovenka totiž porodila. Jej synček dostal tradičné meno. „Ahojte, volám sa Miško. Prišiel som na tento svet 11. 6. 2024 o 8:01 s 3020 g a 46 cm. S maminkou sme v poriadku. Dnes sme zabojovali a sme radi, že už sme tu,“ napísala influencerka pod sériu fotiek. Jedna z nich je dokonca intímna a pre mnohých Slovákov možno trošku tabu. Na zábere je totiž vidieť, ako Diana svojho synčeka dojčí.

Pod týmto príspevkom sa takmer ihneď objavili komentáre so srdiečkami a blahoželaniami. „Naše bábätko krásne,“ zareagovala Dianina dobrá kamarátka Zuzka Strausz Plačková. Pridala sa aj Monika Jákliová, exfarmár Baron a mnoho iných.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dianka Boršová (@dianka_princesssss)

Novopečeným dvojnásobným rodičom gratulujeme aj my!

Zdroj: Instagram/dianka_princesssss

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News