Známa influencerka Martina Horňáková alias Moma
Instagram/martinahornakova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Od vlastných kamier až po tie televízne! Známa influencerka Martina Horňáková alias Moma bude aj tento rok sprevádzať divákov zákulisím jednej z najväčších šou u nás a aj v susednom Česku. Na svojom Instagrame sa pochválila, že už druhýkrát dostala lukratívnu ponuku byť súčasťou natáčania pre televíziu JOJ.

Mladá moderátorka sa už pred rokmi preslávila vďaka beauty videám na YouTube. To z nej urobilo jednu z najsledovanejších Sloveniek na sociálnych sieťach vôbec. S mikrofónom v ruke si to už vyskúšala aj v módnej televízii. A minulý rok dokonca dostala ponuku z JOJ-ky. Tú by jej mohli ostatní len závidieť.

Moma
zdroj: Instagram/martinahornakova

Tak, ako minulú sériu, aj tento ročník sa bude spolupodieľať na obsahu pre sociálne siete v súvislosti so šou Česko Slovensko má talent. „Na mojej práci najviac milujem, keď sa dostanem do nového prostredia a medzi nových ľudí, pretože pri každej novej situácii (či už pozitívnej, alebo negatívnej) cítim, že sa mám stále čo učiť a dokážem rásť ako človek,“ vyjadrila sa pri prvej tejto skúsenosti.

Musím povedať, že na tohtoročnom @csmt_tvjoj nám vyskladali naozaj super “social media” team a každý natáčací deň bol pre mňa radosť,“ napísala fanúšikom na Instagrame tentokrát.

Známa influencerka je v súkromí po uši zamilovaná

Moma a Slimso
zdroj: Instagram/martinahornakova

Takto jej moderovanie backstage-u išlo minulú sériu

Zdroj: Instagram/martinahornakova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News