Život prináša viaceré okamihy: Tieto 4 sú pre teba kľúčové

Život so sebou prináša mnohé situácie, ktoré si v tom danom okamihu neuvedomujeme, a práve preto si ich ani nevážime. A potom si raz tak spomenieš na to svoje „prvé“ a ani nevieš, ako si sa cítila, lebo si tomu vtedy nevenovala pozornosť. Pripomeň si s nami, o ktorých udalostiach hovoríme a možno zistíš, že to bola najkrajšia alebo najemotívnejšia chvíľa v tvojom živote. 

Niektoré životné udalosti sa naozaj stanú iba raz, a práve preto sú pre náš vývoj a rozvoj osobnosti dôležité. Pamätáš si na niektoré z tých, ktoré spomenieme? Možno to bude úsmevná spomienka, možno ti vybehne aj slzička, no nezabúdaj, že to „prvé“ je iba jedno. Nebude na škodu, ak si prečítaš aj naše rady o živote, ktoré nájdeš TU, môžu ti len pomôcť.

Život prináša viaceré okamihy: Tieto 4 sú pre teba kľúčové
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

4 prvé udalosti, ktoré ti priniesol život

Ak si tieto vážne okamihy už prežila, tak si poď s nami zaspomínať na pocity, ktoré sa v tebe skrývali a pokiaľ si si nimi ešte neprešla, tak sa môžeš tešiť. A nezabudni si tento moment užiť naplno, pretože sa už nikdy nezopakuje. Lebo to po prvé je iba jedenkrát za život.

Prvý bozk

Ako malým dievčatkám sa nám chlapci častokrát hnusili. Možno si spomenieš, ako sa tvária menšie dievčatá, ak sa spolužiak v triede nedopatrením dotkne ich ruky. Máme na mysli také tie zhnusené výrazy. Lenže potom prišiel zlom tento náš nezáujem sa zmenil na záujem. A tak sa začínali prvé lásky, ktoré boli tak veľmi cenné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating