beauty faily
YouTube/ TikTok Compilations, Reddit/glitterlikesound

Nedávno sme sa pozreli na nevydarené nákupy a to, že realita nemusí vždy spĺňať očakávania, ktoré zvykneme mávať. To isté sa deje aj u kaderníčok, kozmetičiek či manikérok. Ženy na internete zverejnili tie najhoršie a zároveň najvtipnejšie beauty faily, ktoré by si ty určite nechcela zažiť na vlastnej koži.

Človek mieni, Pán Boh mení. To si môžeme povedať pri nasledovných obrázkoch a videách. Buď sa pri nich dobre pobavíš alebo ti bude daných žien úprimne ľúto a najradšej by si si poplakala spolu s nimi. Pretože niekedy návšteva salónu dopadne naozaj katastrofálne. Pokiaľ si vyberieš amatérku s chýbajúcimi skúsenosťami, doslova sa zahrávaš so svojím osudom (a aj krásou).

Beauty faily nájdeš azda na všetkých platformách a sociálnych sieťach, ktoré poznáš. Ženy sa zvyknú rady pochváliť aj tým, čo nedopadlo podľa ich predstáv. Robia to z dvoch dôvodov. Chcú pobaviť ostatné ženy a získať tak nejaké videnia navyše alebo chcú varovať pred miestami a salónmi, ktorým sa treba vyhýbať. Stačí, že sa takto popálila jedna žena, ostatné sa už môžu danému podniku vyhnúť.

Beauty faily, ktoré ti zlepšia deň

Niekedy dokonca nemusíš navštíviť ani žiadnu odborníčku a o trapas sa postaráš ty sama. Stačí, ak si budeš chcieť sama ostrihať vlasy alebo napodobniť niečo, čo si videla na internete. Potom ti neostáva už nič iné, iba svoj nepodarok zverejniť a urobiť si srandu sama zo seba.

Určite ti pozri celé kompilácie toho, ako sa to nerobí. Veríme, že ti zlepšíme deň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty