Pexels/Andres Ayrton

Veríš, že sa protiklady priťahujú? Niektorí sú názoru, že len podobné povahy dokážu spolu navždy vydržať. Nájdu sa aj takí, ktorí to nechávajú na hviezdy, nech tie určia, akým smerom sa vyberať. Tvoje znamenie vie veľa povedať o tom, aký muž je pre teba najvhodnejší alebo naopak, ktorý nie. 

Dnes si posvietime na 4 znamenia, ktorým prezradíme, v akých vodách by určite nemali hľadať.

Baran

Žena narodená v tomto znamení je veľmi odvážna a divoká. Snaží sa dosiahnuť nezávislosť a taktiež je stabilná a snaží sa využívať viac svoj rozum, než srdce. Nelieta v oblakoch, ale stojí nohami pevne na zemi.

Preto sa k nej nehodí niekto, kto naopak vyhľadáva viac-menej zábavu, jednorazové flirty a zároveň osobu, ktorá rada sníva či nežije realitou. Takýto typ človeka by nedokázal naplniť požiadavky znamenia. Pre Barana sú teda nevhodnými partnermi Býk, Lev či Strelec.

Býk

Býk očakáva od partnera jemnosť a romantickosť. Hľadá nielen milenca, ale tiež muža, v ktorom nájde najlepšieho priateľa, ktorému môže plne dôverovať, pri kom môže byť ženská a plniť si sny.

Pokiaľ sa niekto správa sebecky a nehladil by na Býkove pocity, neprídu si na chuť. Len by to vyvolávalo konflikty a hádky. Drsných mužov žena v znamení Býka nechce a ani ju nepriťahujú. Preto je pre toto znamenie nevhodný partner v znamení Leva alebo Panny, tí totiž nehľadajú vo vzťahu to, čo Býk. Skôr sú to karieristi zameraní na seba.

Blíženci

Stále zamyslená, ktorá si žije vo vlastnom svete a potrebuje veľa romantiky. Niekedy ju okolitý svet nudí, preto vyhľadáva dobrodružstvo a je jedno, aké nebezpečenstvo na ňu môže číhať.

Paradoxne, po svojom boku nemôže mať niekoho, kto by vnímal život rovnako alebo pri najmenšom podobne. Potrebuje partnera, ktorý ju vráti späť na zem. Snílek ako je ona by bol pre ňu istým spôsobom spoločenská záhuba, pretože by obaja stagnovali. Vzťah s partnerom narodeným v znamení Vodnára by pre Blížencov nemal z dlhodobého hľadiska význam.

Rak

Ambiciózne a vždy láskavé ženy. Majú tendenciu byť niekedy až veľmi citlivé, no to je len kvôli ich vysokému emocionálnemu kvocientu. Taktiež majú veľký zmysel pre humor. K životu potrebujú veľa smiechu.

Vážny biznisman nie je nič pre toto znamenie, pretože by vo vzťahu nastala nuda. Zároveň muž, ktorý neprejavuje city, na takých je Rak alergický, takže opäť by to nerobilo dobrotu. Pre Raka sa teda stáva Lev, Panna a dokonca aj Býk výzvou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy