Instagram/kristina.cheri.photography

Prichádza nový týždeň a s ním aj horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 12. do 18. júla 2021!

Baran

Nemala by si sa prepracovať až natoľko, že začneš pociťovať totálne vyčerpanie. Tvoje výsledky by sa znížili a nespokojnosť by nastala na oboch stranách. V tomto prípade sa ti vyplatí pomalšie nasadené tempo.

Koncom týždňa nastane u vás doma vypätá situácia. Zober to z opačného konca a začni s uzmierením tentokrát prvá ty. Navrhni výlet alebo len obyčajnú prechádzku v prírode.

Býk

Už v pondelok na teba bude čakať veľa povinností, ktoré si budú vyžadovať tvoju plnú pozornosť. Nepodceňuj to. Naopak v strede týždňa si budeš môcť viac vydýchnuť a sústrediť sa tak na osobný život.

Než však niečo povieš svojmu partnerovi, najprv si to dobre premysli. Mohlo by to skĺznuť do hádky. Ale dobrá správa, v piatok sa priprav, čaká na teba milé prekvapenie.

Blíženci

V práci máš dobre našliapnuté, stačí, ak len budeš pokračovať v takom nasadení, aké si mala doteraz. Niektorí z tvojich kolegov budú potrebovať pomoc, neotáčaj sa im chrbtom.

V strede týždňa máš veľkú šancu stretnúť človeka, pri ktorom sa ti rozbúši srdce. Užívaj si to, hviezdy ti prajú. Prežila si dosť náročné obdobie, kedy ti v láske veľmi neprialo.

Rak

Tento týždeň sa snaž nebyť v centre každého diania, pozeraj sa len z diaľky a keď tvoj kolega bude potrebovať naozaj pomoc, potom podaj pomocnú ruku. Za iných okolností sa drž v úzadí a hlaď len na svoje.

Naopak v láske ti hviezdy želajú. Ak si nezadaná, ku koncu týždňa ťa čaká flirt, z ktorého sa vykľuje čosi viac. Bude to presne ten typ muža, ktorý ťa privedie do šialenstva, budeš si s ním rozumieť.

Lev

Tvoj pracovný život je poznačený častou zmenou názorov. Môžeš si za to tak trochu aj ty sama. Stoj si za svojím názorom nech sa deje čo chce. Tvoj šéf to ocení a bude sa na teba pozerať inými očami.

Bude to týždeň plný krásnych chvíľ, tak si ich nepokaz zbytočnými hádkami. Skús staviť na kompromis. Ani by si neverila, čo všetko dokáže urobiť taký malý obyčajný ústupok.

Panna

Nové dni ti prinesú nové dilemy, o tom, či ideš správnym smerom, najmä, čo sa týka práce. Je čas sa naozaj zamyslieť a urobiť zmeny. Hviezdy stoja pri tebe, preto sa neobávaj, že by to dopadlo zle.

Popremýšľaj, ako by si mohla prekvapiť priateľa. Najmä ku koncu týždňa sa to bude niesť v znamení lásky. Skúste si dať rande alebo čokoľvek, kde budete spolu. Nešetri bozkami.

Váhy

Plnenie snov nemusí byť tak zložité, ako si myslíš. Konečne naber odvahu. Budú sa ti sypať ponuky, je len na tebe, či sa ich chytíš. Blízki stoja pri tebe, smelo do toho. Možno si aj finančne polepšíš.

Partner sa cíti zanedbaný a ty využi tento týždeň na to, aby si to napravila. Budovať silné základy medziľudských vzťahov sa dá len vtedy, keď sa o ne aj staráme. Nehanbi sa nahlas vysloviť city.

Škorpión

Napriek tomu, že si svojim kolegom nedôverovala a mala pocit, že ti neprajú, nasledujúce dni zistíš, že opak je pravdou. Pomôžu ti pri náročnej úlohe a nenechajú ťa potopiť. Zlepšíš si s nimi vzťah.

Očakávaj vo vzťahu zmeny, ktoré ťa potešia. Budeš mať možnosť úspešne dokončiť veci, na ktoré sa dlhšie odhodlávate s partnerom. Posunie vás to vpred a konečne znovu pocítiš lásku.

Strelec

Zaujímavý pracovný týždeň si žiada nejaké špeciálne nasadenie. Ak ti došli nápady, obráť sa na nadriadeného. Poteší sa, že sa zaujímaš a hľadáš spoločne s ním riešenia. Urobíš si u neho očko.

Osamelosti môže byť koniec. Hviezdy sa rozhodli, že je čas konečne stretnúť tvoju polovičku. Neobávaj sa, že by to dopadlo zle, stačí, ak budeš sama sebou a hneď na začiatku mu ukážeš, kto si.

Kozorožec

Dávaj si pozor na svoju priveľkú dôverčivosť v práci, aby sa ti to celé nevymklo z rúk. Ľudia vedia byť veľmi prefíkaní, hlavne tvoji spolupracovníci. Hlavne im neprezrádzaj plány a súkromné veci.

Hektický týždeň sa cez víkend premení na poriadnu romantickú jazdu, na ktorú nikdy nezabudneš. Čarovné dni ti dodajú stratenú energiu. Nečakané flirty, obedy či večere. Čakajú ťa krásne letné dni.

Vodnár

Priprav sa, najmä okolo stredy a štvrtka to bude poriadne chaotické a vyčerpávajúce. Ale aj to ťa v závere posilní, pretože šéf sa ti odvďačí finančným príspevkom. Tvoj týždeň bude v znamení úspechov.

Extra dariť sa ti bude aj v oblasti lásky. Tvoja polovička bude milá a vnímavá, dopraje ti, o čom si dlhšie snívala a túžila zažiť. Bude ťa rozmaznávať a ty sa budeš cítiť ako princezná.

Ryby

Unáhlené pracovné rozhodnutia by ťa mohli stáť tvoje miesto. Pre všetko, čo sa rozhodneš, urob s kľudnou hlavou. Najbližšie dni by si mala počítať s maximálnym nasadením.

Vo vzťahu buď pokorná a skús sa viac prispôsobiť. Tvoj partner začína mať pocit, že nie je pre teba dosť dobrý, lebo vymýšľaš a on musí byť ten, ktorý musí skloniť hlavu. Naprav to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy