Unsplash/BRUNO EMMANUELLE

Zaujať nejakého fešáka vie spríjemniť deň. A ešte, ak ten fešák vyzerá ako Leonardo DiCaprio alebo Harry Styles, wau! Vedela si však, že hviezdy niektorým znameniam primiešali do vienka dar – rýchlo získať mužskú pozornosť? Zisti, či tam patrí aj tvoje znamenie zverokruhu. 

Ak by náhodou aj nie, to neznamená, že si pre muža neviditeľná. Pamätaj, máš svoje vlastné kúzlo, ktoré na tebe obdivujú mnohí ostatní. A len na tom v konečnom dôsledku záleží. Ak ale stále nevieš, čo na tebe mužov najviac priťahuje, otestuj sa v našom rýchlom kvíze.

Rak

Hviezdy sa zhodli, že ženy narodené v tomto znamení sú proste Bohyne. Nielen vonkajšia krása, ale i vnútorná vie rýchlo zaujať. Tieto ženy sú neskutočne príjemné a ich komunikácia ohúri aj teba. Vo všeobecnosti sa s rakom ostatní cítia veľmi príjemne a najradšej by ani neopustili priestor, ktorý zdieľajú s týmto znamením. V sebe nosí harmóniu a niečo, čo sa nedá ani slovami opísať. Taký magnet, ktorý priťahuje druhých.

Lev

Aj ženy narodené v znamení Leva sú veľmi šarmantné a mužom sa z nich podlamujú kolená. Veľmi rýchlo vedia zaujať muža. To bude tým, že vedia veľmi rýchlo vycítiť, čo chce druhá strana, respektíve, aký je to typ osoby. No, keď ich však dotyčná osoba spozná bližšie, môže sa stať, že ideál, ktorý okolo seba vytvorili, sa rozpadne a príde na krutú realitu. Preto je niekedy lepšie, keď ukážeme hneď aj to, že až tak dokonalé nie sme.

Škorpión

Charizmatické znamenie… Vyžaruje okolo seba zvláštnu auru, ale v dobrom zmysle slova. Takú, ktorá je príťažlivá a len ťažko sa jej odoláva. Pre mužov je žena Škorpión niečo ako múza. Pri pohľade na ňu, majú pocit, že ju musia mať, že musia okúsiť, aká v skutočnosti je.

Ale ako sme spomenuli vyššie, ak si tu nenašla svoje znamenie, nič zlé to neznamená. Si skvelá presne taká, aká si a nemusíš sa cítiť menejcenne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy