Foto zdroj: pexels

Keď po všetkých tých trápeniach s láskou, kedy Amor trafil buď len teba a toho druhého nie, alebo si ho pristihla s inou, či vám to proste nevyšlo, lebo ste nemali na seba čas… po tomto máš právo byť znechutená, nadávať na mužov, vyhlasovať, že sa staneš lesbičkou alebo že radšej zostarneš sama s desiatimi mačkami.. ale ver tomu, že ON raz príde.

Keď to budeš najmenej čakať. A keď príde ten fakt pravý, pri ktorom sa budeš cítiť ako pri žiadnom inom doteraz, tak zistíš, že je nielen väčší fešák ako Channing Tatum, ale že je pozorný, vtipný, gentleman, skvelo varí a miluje deti. Len mu musíš dať šancu. Takže, keď si ťa nájde, neodožeň ho, neposielaj ho preč so slovami, že máš lásku ťažko na saláme. Mohla si doteraz dávať druhé, tretie, štvrté šance tým, ktorí si to nezaslúžili alebo nevážili? Tak prečo teraz nemôžeš dať prvú šancu JEMU? Aspoň to skús, možno to vyjde, možno nie, to je proste život.

Jedného dňa by si to mohla ľutovať. Nebuď zatrpknutá. Žiješ len raz. Prečo nevyužiť tú voňavú príležitosť zamilovať sa po uši do niekoho, kto ti stále dokazuje, že aj keď sa tomu brániš, tak on o teba tak veľmi stojí..

Sklamal ma. Pošliapal moje sebavedomie. Udupal moje ego. Nasral ma ako málokto v mojom živote. Dávala som sa dokopy dosť dlho. Možno ti preto teraz môžem pripadať ako sarkastická mrcha. Ale vieš, čo je na mne fasa? Že keď sa fakt zaľúbim, tak viem znovu uveriť a veľmi ľúbiť.

Foto zdroj: pexels

Každá žena už stretla svojho rytiera v lesklej výzbroji.. a potom zistila, že to bol len obyčajný pako obalený alobalom. Ale nevzdávaj to. Nehádž celý mužský rod do jedného vreca. Raz príde presne taký ten chlap, ktorému by si bola ochotná v nedeľu robiť rezne, vo štvrtok palacinky, možno aj desiatu do práce.

Ten, s ktorým budeš večer na balkóne popíjať víno a v sobotu ráno pri kakau pozerať rozprávky.

Ten, ktorému budeš chcieť ako prvému povedať, že ťa pochválili v práci.

Ten, s ktorým budeš schopná sa dlhé hoďky rozprávať o všeličom možnom v útulných kaviarničkách aj doma v posteli.

Ten, komu sa bude páčiť, že si občas drzá a papuľnatá.

Ten, ktorý keď ťa strašne naserie, tak hodí medzi dverami po tebe tvoju obľúbenú čokoládu a radšej odíde na pár hodín preč.

Bude to niekto, kto ti vonia a neskutočným spôsobom ťa rozosmeje. Niekto, komu dáš slobody koľko chce, ale on ti aj tak napíše z pánskej jazdy, že sa teší, keď bude zajtra zase s tebou.

Foto zdroj: pexels

Keď ma zažije veselú, smutnú, opitú na mol, nasratú, unavenú po nočnej, nevrlú pred rannou kávou, uplakanú pri Gilmorkách, keď sa Lorelai rozišla s Lukeom, prepnutú od šťastia, hladnú, pred krámami, podozrievavú keď mu o polnoci pípne správa, lenivú v nedeľné rána.. keď zažije všetky moje nálady a aj tak nezdrhne a nezmení si číslo alebo adresu, tak potom to asi aj môže byť ten pravý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating